Dnes vyšlo 15 článků

Inzerce: Stojany na kola

S narůstajícím počtem různých cyklostezek narůstá i počet milovníků cyklistiky. V krásných letních dnech můžete tedy spatřit cyklisty všude, kam se jen podíváte.

Když někam jedeme, mnohdy pak řešíme problém co s kolem. Stává se dnes takřka samozřejmostí, že najdeme stojany na kola na bezpočtu míst ať už u vchodů obchodů, pošt, úřadů. Stále častěji se se stojany můžete setkat i u vchodu do firem či bytových domů, které kromě stojanů pořizují i přístřešky na kola svých pracovníků či obyvatel.

Dnes se prodává nespočet různých druhů stojanů. Najdete stojany podle nejrůznějšího provedení, použitého materiálu nebo počtu kol, pro který je vyroben. Z tak velké nabídky si tedy jistě vybere každý.

Velký výběr najdete v internetovém obchodu Stojanyprokola.cz. Nabízené zboží je vždy robustní konstrukce v prvotřídním provedení. Stojany se hodí jak pro umístění v extreriéru tak třeba na použití formou držáků či věšáků v garáži. Vyřešíte tak problém kam s kolem i doma.

Klasickým a velice prodávaným je stojan na kola pro 5 kol. Je povrchově upraven pozinkováním a vybaven otvory pro kotvení k zemi.

Jak již bylo zmíněno, je možné použít i přístřešky na kola. I ty najdete na webu Stojanyprokola.cz. Vaše kola tak budou v bezpečí i před nepříznivým počasím.

Vyřešte i vy problém kam s kolem. A nezáleží, jestli ho řešíte pro svou firmu nebo jen pro svůj dům. Stojany pro kola si své místo najdou všude.

 

Komentáře

Nahoru