INZERCE: Stavíte zimní zahradu, předěláváte balkon?

Brněnská firma Abev se zabývá kovovýrobou, zámečnickými pracemi a potiskem plastu a kovu. Má za sebou mnoho projektů a spousta zákazníků je díky ní spokojených se svými zimními zahradami, ocelovými balkony, prosklenými prostory nebo firemními showroomy.

Funkčnost a design

Nejdůležitějším odvětím, kterým se firma nejdéle zabývá, je kovovýroba, alouhá léta zkušeností jsou skutečně znát. Ať už jde o balkony, kovové haly, prosklené terasy nebo zimní zahrady, vše je zpracováno v souladu s aktuálními architektonickými trendy. Důraz je kladen i na přání zákazníka, místo ocelových konstrukcí je možné realizovat dřevěné, pokud si to budete přát.

Kovové konstrukce a fasády společnosti Abev vám budou sloužit dlouhá léta. Mezi nejčastěji používané materiály patří hliník, ocel, nerezová ocel a pozinkovaná ocel, které mají spolehlivé vlastnosti. Pro prosklené kovové konstrukce a fasády se využívají systémy německých výrobců Schüco a Heroal s vysokou odolností.

Skleněné stěny a impozantní haly

Právě prosklené konstrukce a skleněné stěny jsou specialitou Abev. Díky zkušenostem sbíraným dlouhých deset let jsou zaměstnanci schopni vymyslet kreativní řešení jakéhokoliv nápadu zákazníka. Když zákazník přijde s nějakým nápadem, proberou ho s ním a poradí, co se jak dělá. Konečné dílo pak odpovídá představám zákazníka i funkčním zásadám.

Z toho důvodu je spokojených zákazníků opravdu mnoho. Firma Abev mnoha lidem zasklívala bazény, terasy a zimní zahrady, stavěla dřevěné konstrukce (například jako pergolu nebo přístřešek k domu), či budovala impozantní halu společnosti Renocar. Podívejte se na www.abev.cz a uvidíte sami.

kovovyroba

Hala Renocar – abev.cz

Kromě toho se zabývá i výrobou štítků a cedulí na dveře, pro značení v elektrotechnice nebo ovládací panely. Bez problémů vám potiskne kovy, plast i folie ofsetovým tiskem UV technologií, která zaručuje barevnou stálost a odolnost vůči vlivům prostředí a mechanickému poškození.

Komentáře

Nahoru