Dnes vyšlo 15 článků

Inzerce: Spravujte své mikrostránky efektivněji

Mnoho úspěšných eshopů má jednu společnou věc. Neváhali investovat do takzvaných mikrostránek, které jim měli pomoci nejenom se zvýšením povědomí o produktech, které sami prodávají, ale také v tom, aby se posunuly ve výsledcích vyhledávání na vyšší pozice. Jasně se tak ukazuje, že kvalitně spravovaný miniweb s užitečnými informacemi může v prodeji zboží či služeb velmi výrazným způsobem pomoci.

Pokud i vy několik podobných stránek vlastníte, určitě jste se dostali do situace, kdy řešíte problém, jak tyto mikrostránky efektivně spravovat. Velmi skvělým řešení může být redakční systém WebPerfect Multi od firmy weto.cz webdesign. Právě tento systém je určen pro všechny, kteří spravují několik stránek najednou a chtějí provádět jejich úpravy z jednoho jediného místa, a navíc velmi jednoduše a hlavně efektivně. Toto CMS umožňuje správu až 15 různých webů, které nejenom že budou umístěny na různých IP adresách a doménách, což má pozitivní vliv na sílu zpětných odkazů, ale zároveň může být každá minisite na jiném webhostingu,

Se snadnou správou a vytvářením samozřejmě souvisí i množství grafických šablon, které jsou pro jednotlivé ministránky k dispozici. Ty jsou z části upravovatelné, a tak můžete přidat třeba logo vaší společnosti, a tím jí zvyšovat celkovou prestiž a povědomí. Samozřejmě je možné nechat si vytvořit i originální design, a to přesně na míru vašim potřebám. Je totiž také mnoha výzkumy dokázáno, že podpůrné weby, které mají kvalitní design, který je pro návštěvníka příjemný, mají také mnohem více konverzí, se kterými souvisí zisk jako takový.

Ať už jste tedy menší, nebo větší eshop, rozhodně v oblasti podpory prodeje nezaspěte, a využijte jedinečný redakční systém WebPerfect Multi. Jedině tak si můžete být jisti, že porazíte svou konkurenci na celé čáře. A to by mělo být jedním z vašich hlavních cílů.

Komentáře

Nahoru