Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi

INZERCE: Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi

Hledáte spolehlivé outdoorové oblečení? Potom určitě chcete zkombinovat design, funkčnost, kvalitu a nízkou cenu. Není to lehké, ale nová značka Kilpi tohle všechno nabízí. Jejich oblečení je totiž testováno krutými podmínkami severu, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky.

Kilpi znamená ve finštině štít (ochranný štít, ale i vrchol hory) a přesně takové jsou i výrobky této značky. Ochrání vás před těmi nejtvrdšími podmínkami a zároveň budete vypadat stylově.

eshopu Kilpi obléknete od hlavy až k patě celou svou rodinu. Nabízí vám zimní i jarní bundy, kalhoty, trička, košile, šortky, vesty, svetry, ponožky, termoprádlo, čepice nebo rukavice a další zboží. Všechno je přehledně roztříděno do kategorií pro ženy, muže, děti a juniory.

Unikátní materiály vás ochrání před drsnými podmínkami

Základem výrobků Kilpi je pokrokový materiál Siberium® , který vyvíjeli přes deset let. Za tu dobu došli k inovativním technologiím, které vám zajistí pevnost, prodyšnost a elastičnost. V zimním oblečení (třeba právě u bund) je to obzvlášť důležité. Dále používají látky japonské firmy Toray a speciální řada produktů má navíc lavinový záchranný systém Recco.

Aktuálně jsou největší slevy na zimní oblečení. Letošní zima už nám sice pomalu končí a všichni doufáme, že se co nejdříve dočkáme jarních paprsků, ale to neznamená, že si nemůžete koupit nějaký nový zimní kousek do svého šatníku. I za rok s ním naděláte spoustu parády. S výrobky Kilpi tedy určitě, protože vás designem úplně nadchnou a zároveň nezruinují váš finanční rozpočet.

zimni_bundy

Na oficiálním eshopu zrovna od 5. března do 8. dubna 2015 probíhá slevová akce až 85 % na veškeré zboží. Nejvíc jsou ale zlevněné právě zimní produkty. Dámské lyžařské bundy, pánské kalhoty, dětské termoprádlo a další nezbytné součásti zimní výbavy jsou ve slevách. Při nákupu nad 999 Kč máte taky dopravu zdarma. Obohaťte svůj šatník o kvalitní kousky!

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru