INZERCE: Spolehlivé brusky na nehty

Gelové nehty, akrylové nehty či obecně umělé nehty jsou dnes již tak běžnou věcí, že si je mnoho žen dělá doma. Pokud jsou šikovné a mají potřebné vybavení, ani není poznat, že nejsou ze salonu. Ale pokud si představujete, že k tomu stačí pár barevných laků a odlakovač, jste na omylu. Aby byly nehty okouzlující, je potřeba jim věnovat více péče. A jednou z nich je také broušení.

K čemu vůbec brusky na nehty jsou?

Brusky nebo také frézy na nehty slouží k obroušení UV gelu nebo akrylu. Buď je to z důvodu, že už se vám daný styl nehtů nelíbí, nebo proto, že už se nehty loupou a odpadávají. Obrousí se, aby šly udělat nové. Druhou možností využití je pedikúra. S bruskou na nehty se dobře tvarují tvrdé nehty na nohou.

Přírodní nehty jde brousit snadno, na umělé je třeba mít spolehlivou brusku, nejlépe určenou přímo na umělé nehty. A měla by splňovat pár následujících kritérií.

Podle čeho brusky vybírat?

  • Velikost – měla by vám padnout do ruky, aby se vám s ní dobře pracovalo
  • Hmotnost – obroušení nehtů chvíli trvá a mohla by vás bolet ruka
  • Přenositelnost – je frézka přenosná?
  • Hlasitost – podívejte se, zda vibruje nebo není moc hlučná
  • Výměna – je těžké sehnat náhradní brusné kotoučky? A kolik stojí?

Jaká je nabídka?

Hodně populární jsou v Evropě brusky JSDA. Zrychlují modeláž nehtů a dobře se s nimi pracuje, proto jsou používány i v kosmetických salonech. Konkrétně můžeme zmínit model JD105H, který je vhodný rovněž na pedikúru.

15920-bruska-jd105-jsda

JD105

Dokáže měnit rychlost od 0 do35 000 otáček za minutu, má výkon 65 W (standard u podobných brusek je přitom 35 W) a obsahuje nožní pedál. Vejde se do ruky, je lehký, snadno přenosný a růžový. Nepřehřívá se, téměř není slyšet a nevibruje. V balení jsou navíc čtyři kusy brusných fréz, každá další vás vyjde na pouhých 30 korun. To za krásné nehty stojí, ne?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru