Inzerce: Snižte své náklady za povinné ručení. Využijte srovnávač povinného ručení Klikpojisteni.cz

Stát neustále zvyšuje daně a vymýšlí si nové a nové nesmyslné poplatky. Zvyšují se ceny nejdůležitějších komodit, nájmy se zvyšují atd. Přišel čas, kdy se lidé musí naučit především šetřit. Snížit náklady za spotřebu potravin, energií je zcela určitě možné.

Většina z nás však zapomíná na to, že mohou výrazně ušetřit i jinde – například za auto. Stačí jen sebrat odvahu, nebát se toho a změnit nevýhodné povinné ručení za lepší. K tomuto účelu vznikl i projekt Klikpojisteni.cz. Jedná se o srovnávač povinných ručení. Taková druhá Heuréka v oblasti finančních produktů. Můžete si tak snadno vyhledat nabídku ušitou přímo vám na míru. A zároveň si zde ono pojištění sjednat online.

Občas se oplatí dát jenom najevo svému současnému poskytovateli pojištění, že chcete odejít. A většinou se pak rozhoupe sám a dá vám sám nějakou slevu či bonus. Pokud se tak nestane, řešení je jednoduché, jděte jinam. Již teď velké množství firem poskytuje různé slevy a výhody. Vy však nemusíte trávit desítky hodin hledáním a porovnáváním produktů na internetu. Stačí využít chytrou kalkulačku na Klikpojisteni.cz.

Co vše nabízí Klikpojisteni.cz svým uživatelům?

- garance nejnižší ceny porovnáním pojišťoven
- porovnání povinného ručení online, možnost sjednání
- zelená karta ihned e-mailem
- smlouvy přímo s pojišťovnami

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru