INZERCE: Slevy na jednom místě

INZERCE: Slevy na jednom místě

Kdo dneska aspoň občas nenakupuje na internetu? Jasně, jsou lidé, kteří se toho stále bojí. Mají strach, že jim přijde jiné zboží, že jim zboží vůbec nepřijde, že budou mít problémy s jeho vrácením, pokud jim nebude vyhovovat, že ho v případě potíží nepůjde reklamovat, a tak dále. Ano, to všechno opravdu jsou rizika. Ale zřejmě pořád převažují výhody, když online denně nakupuje taková spousta lidí.

Mezi výhody můžeme jednoznačně jmenovat pohodlnost. Je to fajn, když se nemusíte ani zvednout a můžete si vybrat přesně to, co potřebujete, z pohodlí postele. Pak je tu velký výběr. Na internetu je prostě všechno. A hlavně spousta věcí, které nemáte šanci sehnat v kamenném obchodě.

A třetím významným faktorem, který lidi často přesvědčí, aby si něco objednali z internetu, je rozhodně cena. Všichni víme, že v eshopech jsou věci dost často levnější. Někdy jde navíc ušetřit ještě víc, než jenom tím, že eshopy nabízí nižší cenu.

Ušetřete se slevami

Určitě jste už viděli nějaký ten slevový portál, kde vám nabízí různé slevové kódy a kupóny. Je jich víc. My bychom se ale zaměřili na www.slevace.cz.

Najdete tam slevové kupony na cokoliv – od vybavení do kuchyně, pře oblečení až po auta. Mají tam Kasa slevový kupón i slevový kupón Conrad.cz. Objevíte slevy do menších eshopů ale i do velkých známých firem. Všechny obchody tam máte hezky rozdělené podle kategorií, takže si můžete najít levně přesně to, co potřebujete.

Pokud navíc máte nějaký svůj eshop a rádi byste také vložili nějaký slevový kupon, není problém. Máte možnost udělat to úplně zdarma – stačí využít formulář na stránce s kontaktem.

Mimochodem nejde vám do hlavy, jak si může nějaký eshop dovolit takhle publikovat slevové kupony? Myslíte, že na tom pouze prodělá? Na první pohled to tak zřejmě vypadá. Ale není to tak. Tím, že nabídnete slevu, zvýšíte počet svých zákazníků a rovněž popularitu svého obchodu. Nakonec toho tedy prodáte více a neproděláte.

Tak vzhůru prozkoumat taje Sleváče! Chcete přece ušetřit, ne?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru