Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Slevové vouchery Praha

Se slevovými agregátory se v Česku v posledních letech doslova roztrhl pytel. Opravdu nabízí různé zboží a služby za výhodné ceny, ale pokud na nich chcete nakupovat, je třeba to neustále sledovat a vychytat správný moment. A taky vybírat něco, co jste schopní v místě svého bydliště uplatnit.

To je asi největší problém webů nabízejících slevové vouchery. Lidé si přes ně často objednávají různé služby (kosmetiku, masáže, …), jenže často se spálí v tom, že si nevšimnou, kde je možné voucher uplatnit. A jet 210 km kvůli tomu, že jste si koupili voucher do kadeřnictví za 300 Kč, se většinou nevyplatí.

Právě tohle řeší web ToSeVyplatí.cz. Jak je možné vyluštit z názvu, nakupovat na něm se skutečně vyplatí, protože nebudete muset vynakládat žádné další finance na uplatňování voucheru. Nebude třeba nikam cestovat, web vyhledává pouze vouchery a slevy ve vašem regionu. Zároveň jsou vám denně zobrazovány jen aktuální a cenově výhodné akce. Negeneruje je stroj, jsou zadávány a kontrolovány ručně.

Jak na webu najít tu nejlepší slevu?

Na hlavní stránce To Se Vyplatí.cz vidíte top slevy, které vybrala redakce. Jak již bylo zmíněno, slevy mají pod kontrolou skuteční lidé, žádné stroje. V pravé části se nachází slevy zadané uživateli. Stává se, že lidé občas objeví výhodnou nabídku, o kterou se rádi podělí. Tím pádem se databáze slev a slevových voucherů jen rozrůstá.

tosevyplati

Všechny slevy jsou hodnocené uživateli. Mají možnost hlasovat o tom, zda se daný nákup vyplatí či nikoliv. Vy si tím pádem uděláte jasnou představu. Slevy je možné filtrovat podle toho, co hledáte. Stačí si vybrat příslušnou kategorii (cestování, móda, knihy, notebooky a další).

Dvě hlavní výhody spočívají v následujícím:

Možnost vypsat si jen slevy ve vašem regionu. V horním menu je položka „slevy v krajích“ a pod ní se skrývají názvy všech krajů. Když vyberete konkrétní kraj, zobrazí se vám jen ty vouchery, které můžete uplatnit v daném kraji – například slevové vouchery Praha.

Všechny výhodné nabídky na jednom místě. Na jednom webu si prohlédnete slevové letáky obchodů, slevové kupony a vouchery.

Komentáře

Nahoru