Inzerce: Sledujte svá vozidla kdekoliv

Pokud máte rozsáhlejší vozový park, například složený z firemních vozidel, určitě byste rádi věděli, zda vaši zaměstnanci dodržují jízdní plány a zda nepoužívají vozidla k něčemu jinému, než skutečně mají. V tomto ohledu je samozřejmě tou nejlepší a nejkvalitnější možností monitoring vozidel, který je založen na technologii GPS. Vy tak budete kdykoliv přesně vědět, kde se každé z vašich vozů aktuálně nachází, nebo třeba jakým směrem jede. Díky tomu tak můžete sledovat nejenom pohyby svých zaměstnanců, ale i jejich případné rychlosti při zdolávání různých vzdáleností.

V neposlední řadě může monitoring přinést i podstatnou finanční úsporu, a to hlavně na pohonných hmotách. Nejenom že aktuální spotřebu můžete sledovat, a tak si zaměstnanec nebude moci natankovat nic bokem, ale zjistíte také, zda jel skutečně vytyčenou trasou, a zbytečně ji neprodlužoval kvůli svým osobním povinnostem, které vyřizoval v pracovní době. Navíc tak budete moci jednotlivé trasy lépe optimalizovat a zjistit také celkovou vytíženost jak lidí, tak i vašich vozů, které ve svém firemním vozovém parku aktuálně máte.

Samozřejmostí je to, že přístup k aplikaci, kde veškerý pochyb vašich vozů uvidíte, je velmi snadný a rychlý, a samozřejmě je můžete kontrolovat 24 hodin denně. Co však GPS monitoring vozidel nabízí také, to je i vyhodnocování jízdního stylu řidiče, a tak můžete snadno zjistit, zda se mezi nimi nenachází agresivní šofér, který tak ve vašem firemním autě dělá špatnou pověst právě vaší společnosti. Využívání GPS technologie je samozřejmě bezplatné, a tak s monitoringem nejsou spojeny žádné skryté poplatky nebo jiné náklady. Vy tak budete mít konečně všechny zaměstnance pod perfektním dohledem, a to by měl být váš cíl – tedy pokud chcete vybudovat kvalitní firmu, kde nedochází k plýtvání právě prostřednictvím zaměstnanců.

Komentáře

Nahoru