INZERCE: Skutečné výhody nábytku z masivu

I když si dnes teoreticky můžete nechat vytisknout nábytek na 3D tiskárně, dřevo je stále nejoblíbenější volbou zákazníků. Lidé ho volí pro vnitřní i venkovní nábytek. A hodně sáhnou přímo po masivu.

Nákup nábytku je důležité rozhodnutí, nad kterým se vyplatí zauvažovat. Například zahradní nábytek z masivu seženete za cca 20 000 korun, což není zrovna levná investice. Na druhou stranu se určitě vyplatí. Dřevo je populárním materiálem. Velkovýrobci volí raději dýhy nebo dřevotřísku, což jsou levnější materiály, masiv zůstává symbolem kvality a řemeslného zpracování.

Masivní zahradní nábytek vydrží daleko delší dobu. Vyžaduje minimální údržbu a známky opotřebení na něm lze snadno zbrousit. Lidé je tam ale nechávají jako důkaz plynoucího času. Nábytek z masivu slouží dlouhé desítky let a pořád je moderní. Dřevo je nadčasové a praktické, není pochyb o tom, že ho budou využívat i budoucí generace. Každý kus masivního nábytku je navíc naprostý originál. Jeho autor si dal práci s každým centimetrem čtverečním.

masiv

Vypadá skvěle

Perfektně se hodí na chaty a chalupy, vypadá totiž přírodně. Stoly z masivu jsou vyráběné z přírodního dřeva, povrchová struktura je přirozená, pevná a trvanlivá. Při občasném ošetření voskem nebo olejem zůstává stejná na dlouhá desetiletí. Když dítě rozlije pití nebo vám ukápne šťáva z grilovaného masa, není problém. Povrchové ošetření dřevo ochrání.

masiv2

Nejen na chatu

Masivní stoly a lavice z masivu často uvidíte také na různých lesních stezkách, u turistických cest nebo v restauracích – a to nejen na venkovních zahrádkách. Židle z masivu, barové židličky a pohodlná křesla jsou ideální i do interiéru. Materiál je antistatický, takže se na něm moc nedrží prach. Na to, jak vypadá nábytek z masivu v interiéru se můžete podívat přímo na adrese Werdina-shop.cz. Společnost Werdina se zabývá výrobou masivního nábytku. A že je na co se dívat.

Komentáře

Nahoru