Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Sháníte kvalitní stavební firmu v okolí Teplic?

Pak je tu pro vás firma ABS v Bílině. Dočkáte se tam prakticky jakýchkoliv služeb, které si od stavební firmy můžete přát. Od výroby betonu, přes zemní práce až po projektovou dokumentaci. Hlavní ale je, že dodržují dohodnutý termín a ceny. A že se s nimi dá individuálně domluvit.

Firma ABS z Bíliny působí v severních Čechách od Chomutova po Ústí. Rozhodně ji můžete pokládat za stabilní, protože je na trhu už 22 let bez jakékoliv změny. Žádné pochybné měnění IČ, sídla firmy, jednatele apod. To, že se tak dlouho udržela na trhu, jen dokazuje její kvalitu.

Zrekonstruuje vám dům, provede zemní práce, zajišťuje také kompletní stavby na klíč. A bonusem je jejich vlastní betonárna ve Světci.

administrativni-budova

Administrativní budova – dílo ABS Bílina

Prvopočátek veškerých staveb tvoří nějaká vize – projekt, jak by stavba měla vypadat. Protože zaměstnanci ABS Bíliny zařizují stavby kompletně, jsou schopni na začátku vytvořit i projekt. A nejen projekt stavby. Projektují i elektroinstalaci, vzduchotechniku, požárné-bezpečnostní řešení a další. Kvalitní projekt je totiž zárukou kvalitního výsledku.

Největší část výroby tvoří stavební práce. Ty zvládají v opravdu širokém pojetí – od drobných oprav až po domy na klíč. Rekonstruují budovy, byty i rodinné domy. Často ale staví i velké průmyslové stavby (výrobní haly, provozovny atd.) nebo administrativní budovy (městské úřady, státní správa, kancelářské objekty atd.) a stavby občanského vybavení (školy, školky, hřiště, zdravotnická zařízení atd.). Hlavně ale před tím, než cokoliv začnou tvořit, práci zhodnotí a předloží vám rozpočet stavby. Domluví se s vámi, zda chcete použít levnější nebo dražší materiál, a na dalších podrobnostech, které cenu významně ovlivní. Prakticky to celé bude ve vaší režii.

Druhou oblastí jejich výroby a dalo by se říci, že takovou druhou pobočkou firmy je vlastní betonárna ve Světci. A není to jen o výrobě. Beton vám klidně dovezou – buď na korbě nákladního vozu nebo autodomíchávačem, a pak ho i pomohou zpracovat. Samozřejmě vám předem připraví cenovou nabídku, ve které bude všechno tohle započítané.

betonarna-ve-svetci

Betonárna ve Světci

Stačí se jen domluvit. Nebo můžete navštívit jejich web www.absbilina.cz, kde najdete spoustu zajímavých informací, kontakty i reference. Pokud hledáte dobrou stavební firmu v okolí Teplic, rozhodně o ABS pouvažujte.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru