Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Sháníte kvalitní autodíly?

INZERCE: Sháníte kvalitní autodíly?

Sehnat kvalitní autodíly není snadné. Najde se spousta firem, které vám tvrdí, že vám prodávají autodíly používané v prvovýrobě. Jenže obvykle tomu tak není. Díly, které jsou v autě už od výroby, vydrží o mnoho déle než ty, o kterých to prodávající jen tvrdí. Na to, zda jsou nebo nejsou používané v prvovýrobě, tedy nehleďte. Je to častá a zbytečná chyba.

Dívejte se spíš na kvalitu. Ideální je nakupovat značkové autodíly. Nemyslete si, že vás budou stát tisíce, dají se totiž sehnat i za cenu neznačkových. Stačí se podívat na https://www.mjauto.cz/. Právě tam totiž objevíte značkové díly za bezkonkurenční ceny.

Prodávají jak velkoobchodům, tak koncovým zákazníkům. Když se za nimi stavíte do brněnské prodejny na ulici Vančurově v Židenicích, rádi vám poradí, co přesně by se vám mohlo hodit. Pokud to ale máte do Brna daleko, stačí navštívit jejich eshop a zboží si objednat. Na https://autodily.mjauto.cz/ se totiž krásně vyzná i člověk, který toho o autech moc neví. Vyberete si značku a konkrétní model auta, na které autodíl y sháníte, kliknete na příslušnou kategorii a jednoduše vyberete, o co máte zájem. U každého zboží je podrobný popis včetně rozměrů, ceny a dalších údajů. Ani bez asistence vám nehrozí, že vyberete něco špatného či nekvalitního.

Jaké autodíly lidé nejčastěji nakupují?

Firma Mjauto na svém webu nenabízí jen autodíly k prodeji. Najdete tam také spoustu zajímavých informací a článků – podívejte se přímo do rubriky novinek https://www.mjauto.cz/rubriky/informace-novinky. Mimo jiné nám prozradili, jaké autodíly u nich lidé nakupují nejčastěji. Zvládli byste si tipnout? Co mohou lidé na svých autech nejčastěji měnit?

Povíme vám to. Nejčastěji kupují brzdové kotouče a destičky, díly podvozku, tlumiče pérování, výfuky, rozvodové sady, spojkové díly a autoelektrodíly.

Až se vám něco z toho rovněž rozbije, vzpomeňte si, kam máte zamířit.

Fotka: Flickr – Bryn Pinzgauer

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru