Dnes vyšlo 15 článků

Shamballa 1024 – kurz který Martin Ospalík nabízí ve své škole

Shamballa 1024 je rozdělena do čtyř stupňů. Všechny z nich Martin Ospalík zasvěcuje

Pokud se zajímáte o esoteriku a věci, které jsou s ní spojeny, určitě jste již narazili na kurzy Shamballa 1024. Jedná se o multidimenzionální systém léčení a v tomto případě tedy přímo o dálkový kurz, který je nabízen Esoterickou školou Martina Ospalíka. Právě zde se vyučují známé a účinné techniky léčení, které můžeme znát například u lidových léčitelů, či jiných osob, jejichž hlavním cílem je péče o zdraví nejenom těla, ale také ducha.

Celý tento kurz je rozdělen do celkem čtyřech stupňů. Každému stupni potom náleží přesně 256 symbolů. Součet všech z nich dává číslo 1024, které je právě v názvu Shamballa 1024 obsaženo. Tento systém nespočívá pouze v léčení samotném, ale také v poznání života, a poznání svého vlastního já.

Každý z žáků si může vybrat ze zmíněných stupňů zasvěcení, přičemž poslední, tedy čtvrtý stupeň je stupněm mistrovským. Výhodou tohoto zasvěcení Shambally 1024 je nejenom to, že probíhá na dálku, ale také že je možné zasvětit i několik stupňů najednou. Samotný mistrovský poté umožní zasvěcené osobě i dále zasvěcovat ostatní.

Martin Ospalík je zárukou kvalitní péče o žáky

Zatímco celá řada jiných škol podobného zaměření se svým žákům věnuje pouze po dobu daného kurzu, v tomto případě je přístup zcela odlišný. Nejenom že Martin Ospalík umožní zasvěcení kdykoliv zdarma zopakovat, ale také je svým současným i bývalým žákům kdykoliv po kurzu k dispozici, a to i na telefonu.

Je to nejenom skvělá péče, ale i velmi zajímavý životní příběh, který má Martin Ospalík za sebou, což mu umožnilo být mistrem učitelem celé řady různých duchovních směrů.

Redakce – David Hampl

Komentáře

Nahoru