Inzerce: Setkávejte se s podnikateli – je to přínosné

Snad každý podnikatel hledá řadu účinných cest, jak co nejlépe navazovat obchodní spolupráce, a získávat nové zakázky. Ačkoliv mnoho z nich sází pouze na reklamu jako takovou, určitě je vhodnou, ne-li nejvhodnější možností networking. Při něm přitom nejde o nic jiného, než o pravidelné setkávání různých podnikatelů. Jedním z těch nejlepších možných forem je poté akce nesoucí název Business for Breakfast. Jak napovídá sám název, jedná se o běžnou snídani, na které se však scházejí podnikatelé různých oborů, a vzájemně diskutují o různých možnostech spolupráce.

Co je však další nespornou výhodou je určitě tom že zakázky nepřinesou pouze tyto podnikatelské kluby, tedy přímo osoby v nich zapojené. Tím, že se s nimi pravidelně setkáváte, se jim doslova vryjete do paměti. Až oni sami budou s jiným obchodním partnerem diskutovat o obchodních aktivitách, určitě si na vás vzpomenou. Vy tak získáte další zakázky, a to jenom proto, že doslova chodíte na snídaně. A čím častěji budete dané akce navštěvovat, tím více se vám noví zákazníci pohrnou. Především v zahraničí je potom tato forma extrémně oblíbená. A navíc, dá vám možnost setkat se s takovými lidmi, které byste možná ani neměli šanci potkat.

Pokud se vám tedy běžné formy reklamy zdají neefektivní, a chcete se seznámit s novými lidmi, kteří budou přínosem pro vás, a zároveň vy pro ně, je networking jasnou volbou, kterou byste rozhodně neměli podcenit. To ostatně potvrzují všichni, kteří právě na akci Business for Breakfast pravidelně chodí, a důvodem proč chodí stále je hlavně to, že je pro ně přínosná, a to v mnoha různých ohledech. Tak neváhejte, a vyzkoušejte obchodní snídaně také na vlastní kůži, a uvidíte, jak příjemné může být posnídat s lidmi, kteří taktéž podnikají, a máte si s nimi co říci – a to nejenom o pracovní oblasti.

Komentáře

Nahoru