Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: S hadříkem Actifibre bude povrch čistý jedním tahem

Kdo z vás rád uklízí? Úklid není moc oblíbená činnost, ať už uklízíte cokoliv. A čím je povrch špinavější, tím je to horší. Drhnete a špína se nechce pustit. Proto je lepší uklízet pravidelněji a okamžitě, než cokoliv rozlitého začne zasychat. Stačí vzít hadřík a otřít to.

Že to tak jednoduše nefunguje? V tom případě máte asi špatný hadřík. S novinkou, kterou představuje mikrohadřík Actifibre Vileda, to totiž jde. Donutíte uklízet i své děti, když to bude tak snadné.

Čím se liší od běžných hadříků na úklid

Hadřík Actifibre Vileda je z mikrovláken stejně jako spousta jiných utěrek na uklízení. Mikrovlákno je oblíbený materiál, protože je příjemně měkký. Má ale jednu nevýhodu – nemá moc dobrou savost. A proto přišel Actifibre, který sice je z mikrovláken, ale je v něm použitá technologie aktivní absorpce. Saje jako houbové hadříky nebo houbičky na nádobí a přitom je měkký a má skvělé čistící schopnosti jako mikrovlákno.

14037-148307-mikrohadrik-actifibre-1ks

Pracuje se s ním snadno. Jednoduše se ždíme a rychle uschne. Díky tomu, že je tak měkký, nic nepoškrábe, nepouští chlupy ani nezanechává šmouhy. Místo toho po něm zůstává lesklá a čistá plocha. A to už po jednom tahu!

Jednou koupíte, uklízíte věčně

Tedy skoro. Kdo by taky chtěl věčně uklízet, že? Mikrohadřík Actifibre Vileda se velice snadno udržuje. Stačí jej strčit do pračky, vydrží přibližně 10 pracích cyklů – záleží na tom, jak moc jej používáte a jak se k němu chováte.

Actifibre je jednoduše další generací textilních technologií. Je ještě lepší než mikrovlákno, čistí, absorbuje a zadržuje tekutiny jako žádný jiný hadřík. Navíc je vhodný na spoustu povrchů a poradí si s každým nepořádkem, který je v tolika domácnostech na denním pořádku – rozlité mléko, víno, boloňská omáčka na špagety, med, džem, džus, … V kuchyni ho určitě užijete, ale hadřík o rozměrech 29 x 29 cm se vám bude hodit určitě rovněž v koupelně a kdekoliv jinde, kde uklízíte nepořádek.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru