INZERCE: Rychlá půjčka přes internet

Běžné rodině se může občas stát, že jí týden před výplatou chybí pár tisíc korun. Situace s nezaměstnaností je sice v Česku zrovna dobrá, ale pořád platí, že většina obyvatel nedosahuje průměrného platu. V některých krajích jsou příjmy nižší a problémy vyjít s penězi vyšší.

Půjčit si pár tisíc přitom není žádná ostuda. Může se stát, že se vám rozbije pračka, bude třeba dítěti zaplatit školní výlet nebo se rozbije auto. Bez takových věcí lze žít těžko, opravit nebo koupit nové se musí co nejdřív.

Pokud nepotřebujete desetitisíce, statisíce nebo dokonce miliony, je to snadné. O tom, že si půjčujete, se nikdo nedozví, rychlá půjčka se dá zařídit přes internet za pár minut. Když zvolíte férovou společnost, rovnou dopředu uvidíte, kolik celkem zaplatíte.

Půjčka s jasnými pravidly

V tomto ohledu se chová férově společnost půjčující na portálu finpujcka24.cz. Půjčují pouze částky do výše 15 000 Kč a díky tomu si mohou dovolit výhodné podmínky:

  • bez osobní schůzky
  • bez ručitele
  • bez potvrzení o příjmu
  • online vyřízení do 60 minut

Všechny tyto čtyři aspekty jsou dobrým lákadlem, ale nebojte, není to žádný trik, jak nalákat lidi. Společnost je transparentní a už dopředu vám řekne, kolik celkem za půjčené peníze zaplatíte. Hned na hlavní stránce si zadáte, kolik peněz chcete půjčit (1000 Kč – 15 000 Kč) a na jak dlouhou dobu (7 – 35 dní). Okamžitě se vám vypočítá, kolik za půjčku zaplatíte a datum, do kdy bude nutné ji vrátit.

Snadná žádost

Pro zažádání o půjčku stačí vyplnit jednoduchý formulář. Je třeba v něm uvést všechny náležitosti jako rodné číslo, adresu, číslo občanského průkazu, zaměstnavatele a čistý měsíční příjem. Finpůjčka24 se ke svým zákazníkům chová spravedlivě, poskytuje půjčky dle řádných pravidel, a tak tyto údaje potřebuje. V pracovních dnech od 8:00 do 17:00 může být vaše půjčka ihned vyřízena a peníze vám jsou obratem zaslány na účet. To, jak rychle dojdou, závisí na tom, jakou banku máte.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru