Dnes vyšlo 1 článků

Inzerce: Rybářské potřeby

Společnost TROPIC LIBEREC s.r.o. provozující eshop s rybářskými potřebami na adrese Tropicliberec.cz již po více než čtyři roky poskytuje všem tuzemským zákazníkům značkové rybářské potřeby pro začínající i profesionální rybáře.

Specialitou eshopu jsou také různé akce a výprodeje. V současné chvíli si na stránkách eshopu můžete zakoupit značkové rybářské pruty Shimano za bezkonkurenční ceny – nejlevnější prut Prut Shimano Vengeance Spinning 240 ML si pořídíte již od 549 Kč (tento rybářský prut je zlevněn o více než 337 Kč, u dražších prutů pak můžete ušetřit více než 1 000 Kč).

Všechny produkty jsou přehledně rozděleny, popsány a vyfoceny. Pokud však budete mít jakýkoliv dotaz, zeptejte se (telefonní kontakt naleznete níže).

Aby toho nebylo málo, tak pro každého zákazníka je připraveno poštovné zdarma při nákupu nad 1 999 Kč.

Pokud teprve pronikáte do tajů rybaření a ještě pořádně nevíte, jaké kvalitní rybářské potřeby byste si měli nakoupit, stačí vytočit telefonní číslo +420 608 962 500 a zeptat se proškolené obsluhy. Ta vám poradí, jaká lanka, třpytky, naviják či prut si máte pořídit pro muškaření, pomůže vám s výběrem náčiní při lovu na položenou nebo plavanou, kdy už budete potřebovat číhátka, splávky, vidličky (stojany). A poradí vám i s výběrem vhodné rybářské židle nebo rybářského křesla.

Všechno zboží si můžete také vlastnoručně vyzkoušet na značkové prodejně v Liberci (Třída 1. máje 12, Liberec 3), která je otevřená od pondělí do neděle.

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru