Dnes vyšlo 1 článků

Inzerce: Řešení vaší špatné finanční situace

Do špatné finanční situaci se může dostat každý a to mnohem snáze, než si myslíme. Například z důvodu potřeby neodkladné investice do opravy například ledničky či auta. Potom se i několik dní do výplaty může zdát jako nekonečná doba.

Naštěstí tím, že špatnou situaci řeší mnoho lidí, existuje již řešení. Samozřejmě je možné si půjčit peníze například v bance. To bývá mnohdy však zdlouhavé a jestli máte špatnou platební morálku z minula nemusíte ji dostat dokonce vůbec. Jestliže na peníze spěcháte, raději vám doporučíme půjčky bez registru, které lze téměř ve všech případech vyřídit online z pohodlí vašeho domovu a to i třeba 100 000 Kč.

Vyřízení těchto půjček je rychlé, bez zbytečného papírování a i v případě kdy na bankovní půjčku nedosáhnete. Jestliže peníze potřebujete opravdu rychle, nebudete tedy muset několik dní sledovat váš účet, zda již peníze tam jsou. Navíc nebankovní půjčky dnes mohou směle konkurovat těm bankovním. Nemusíte se tedy obávat. Stačí jen obezřetně a velmi důkladně vybrat tu nejvhodnější k vaší situaci.

Řešením této situace může být i vhodné zvolení účtu. Mnohdy vám právě i klasický bankovní účet umožňuje jít do minusu. A to i do opravdu velkých částek. Abyste nemuseli procházet stránky všech bank, kvůli vyhledání informací vznikl portál, kde vše máte na jenom místě. Jednotlivé účty máte k porovnání zde.

Tyto dvě řešení vám pomohou i v těžkých chvílích. Daleko větším problémem je situaci neřešit nežli si vzít půjčku. Například ČSOB dovoluje nečekané výdaje řešit i studentům. Ke svému studentskému účtu nabízí přečerpání až do 20 000 Kč. Jedinou podmínkou je mít alespoň 18 let a být studentem VŠ nebo VOŠ.

Půjčené peníze vám v krátkosti pomohou zakoupit to, co potřebujete. Nezapomínejte vše splácet. S čím souvisí i důrazné doporučení: Půjčujte si jen tolik, kolik jste schopni splatit.

 

 

 

Komentáře

Nahoru