INZERCE: Renovujte veterány v Brně

INZERCE: Renovujte veterány v Brně

Muži se snad nikdy úplně nezbaví svých dětských vášní. Hezká auta mají obvykle rádi odmalička. Postupně přesedlají od těch malých k životním velikostem. Někteří je ale zbožňují speciálně – zamilují si historické vozy. Jenže právě o tyto stařečky je třeba se pořádně starat.

Pokud už někdo má doma veterán, obvykle ho zbožňuje natolik, že by byl schopen udělat cokoliv, co je v jeho silách, jen aby se jej nemusel vzdát. Milovníci veteránů se o své vozy obvykle zajímají daleko více než o své manželky. Opravují je, vylepšují, leští, láskyplně hladí po kapotě a hrdě ukazují světu.

Jenže ono to nejde tak úplně samo. Všechno to stojí určité finance a práci. A jsou věci, se kterými si doma prostě neporadíte a které je lepší svěřit odborníkům. Pokud jde o malé úpravy či dodělávky, zřejmě to zvládnete. Ovšem taková kompletní renovace může být docela problém. Obzvlášť pokud se jedná například o váš první historický vůz.

A tušíte vůbec, na koho se v takovém případě obrátit? Renovace veteránů nabízí některé autoservisy – v Brně jsou to například Autodílny Kočer. Tam vám pomohou jak s částečnou, tak s kompletní renovací veteránů. Vlastně vám pomohou už úplně od začátku. Pokud se v tom moc nevyznáte, klidně se na ně obraťte a oni vám poradí s výběrem vozu, který by byl pro renovaci vhodný.

Pak už je jen na vás, jak budete chtít auto dát do pořádku. Autoservis Brno se vynasnaží, aby se co nejvíce podobalo takovému stavu, v jakém bývalo za času vašeho dědečka. Provádí karosářské práce, opravy, repas dílů, renovují motor, převodovky, podvozek a tak dále. Kromě těchto vnitřních neviditelných prací samozřejmě zvládají i čalounění vozu, pískování poničených částí, lakování, chromování, zinkování apod.

Co vám nabízí?

Pokud v Brně hledáte někoho, komu byste mohli svěřit renovaci svého zlatíčka, Autodílny Kočer jsou pro vás ideální.  Dělají totiž navíc pár věcí, které vám jinde nenabídnou:

  • Seženou za vás většinu náhradních dílů
  • Ke každému veteránu přistupují jedinečně
  • Renovaci fotí a na konci dostanete CD s podrobnou fotodokumentací úprav, které byly provedeny
  • Nikdy nenavyšují cenu a nikdy vás nepostaví před hotovou věc

Obzvlášť zajímavě zní skutečnost, že vám fotograficky zdokumentují celou proměnu vašeho historického vozidla. Budete moct kdykoliv snadno porovnat stavy před a po. Hned uvidíte ten rozdíl. A nikdy nezapomenete na to, v jakém stavu jste vůz dostali a do jakého jste jej přivedli.

Kromě renovace veteránů Brno vám výše zmíněné autodílny nabízí i spoustu dalších úkonů. Postarají se například o vaše autobaterie – zkontrolují kapacitu akumulátoru a doplní elektrolyt. Opraví vám autoklíče, parkovací asistenty, stahování oken, startér, zámek, vymění spojku, brzdovou kapalinu, opraví propíchnutou pneumatiku, přezují kola. Dokážou se postarat nejen o veterány.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru