Dnes vyšlo 1 článků

Inzerce: Reklamní předměty

Chcete zaujmout vaše obchodní partnery? Investory? Možné budoucí zákazníky? Věnujte jim originální dárkový předmět s vaším logem či adresou vašich webových stránek.

Reklamní předměty s vlatním potiskem si dnes nakupuje téměř každá firma. Pomáhá to budovat image firmy (společnost, která si může dovolit investovat do reklamních předmětů bude mít asi dostatek peněz a je tedy evidentně dostatečně zajištěná i do budoucna). Zlepšuje to vztahy s obchodními partnery (přiznejte si, koho z vás nepotěší, když dostane nějaký dárek?). Problémem je však to, že reklamní předměty vypadají skoro všechny stějně – zmiňme tolik oblíbené propisky s firemním logem. Tuto situaci na trhu se rozhodla změnit společnost CZECH IMAGE GROUP s.r.o., která začala vyrábět také reklamní textil pro firmy (masový reklamní textil, kdy si jen zvolíte logo a firma vám na něj přišpendlí logo, je však možné si nechat vyrobit firemní oblečky přímo na míru).

Reklamní textil představuje jednu z mála možností jak odlišit svou firmu od konkurence a vybudovat originální firemní kulturu.

O společnosti CZECH IMAGE GROUP s.r.o.

Společnost CZECH IMAGE GROUP s.r.o. se na českém trhu pohybuje již od roku 2008. Vlastní řadu internetových stránek zaměřující se na výrobu, prodej a distribuci reklamních předmětů (Czechimage.cz, Newyear.cz, Samolepiciblocky.cz, Kovovesponky.cz, Usbflashdisk.cz a Usbflyer.cz). Zastupuje společnosti Balmain, Best in Town, Case Logic, Centrix, Dunlop a desítky dalších významých tuzemských firem.

CZECH IMAGE GROUP s.r.o. – to je specialista na potisk a výrobu na míru.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru