INZERCE: Regály přímo pro vás

Pokud si regály automaticky představujete někde ve skladě, mýlíte se. Existuje spousta dalších míst, kde najdou uplatnění. Jen si vzpomeňte, na čem je zboží v obchodě, narovnané knihy v knihovně, na co pokládají exponáty v muzeu, nebo kde skladují dokumenty v archivu. Hodí se také do kanceláře.

Samozřejmě je jasné, že do kanceláře si nepostavíte stejný regál, jaký mají firmy ve velkoskladech. Proto existují různé typy, které uspokojí vaše potřeby.

Co do skladu

Do velkých skladů se hodí několik typů regálů. Odvíjí se to podle toho, co se chystáte skladovat. Například pro stavebniny jsou ideální paletové regály, protože jak už napovídá jejich název, jsou uzpůsobené přesně k tomu, aby na ně hezky pasovaly palety.

Do ještě větších skladů se hodí celé ocelové plošiny. Efektivně využijí celé skladovací prostory, protože je to vlastně, jako byste si v prostoru postavili další patro. Na plošinu dokonce chodíte po schůdkách.

Jestliže nemáte ani obří sklad ani se nechystáte skladovat palety, pak pro vás nejlepším řešením budou policové regály. Používají se nejčastěji, protože jsou naprosto univerzální. Kromě skladů je najdete právě v knihovnách, archivech, kancelářích a dalších v úvodu jmenovaných místech.

Policové regály - beg-regaly.cz

Policové regály

Speciální vychytávky

Zdá se vám to, co jsme zmínili, ještě pořád málo? Pak jsou tu pro vás další alternativy.

Posuvné regály šetří místo tím, že jsou u sebe natěsno a pohybují se po kolejích. Vy si vždycky otevřete jen tu uličku, do které zrovna potřebujete jít. Možnost je ideální pro malé prostory, ve kterých chcete uchovávat drobnější materiál (třeba spisy).

Na tyčový materiál, plechy, nadrozměrné palety a podobné výrobky existují unikátní regály, kterým se říká konzolové. Jmenují se tak proto, že se skládají z konzol a tyčí. Je snadné je sestavit, jednoduše je můžete přemístit a mají dlouhou životnost.

Čerpáno z www.beg-regaly.cz

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru