Inzerce: Regály do obchodů, skladů a domácností

Jestliže se dennodenně potýkáte s problémem, jak přehledně uložit vaše věci nebo jen potřebujete mít plno věcí na jednom místě, měli byste si vybrat regál ze široké nabídky Eu-regaly.cz

Regály se především používají jako vybavení obchodů, skladů nebo hal. Využití si však najdou i v domácnosti. Jedná se o velice vhodný způsob snadného a přehledného uložení věcí. Jsou snadno stavitelné a podle toho na co je chcete používat, si vyberete jejich nosnost. Firma dbá na špičkovou konstrukci i kvalitu.  Ve své nabídce mají regály přehledně umístěné dle využití. Najdete zde regály do skladů, do archívů, do obchodů nebo do domácnosti. Všechny regály jsou vyrobeny v České republice dle norem pro použití v celé Evropské únii.

Regály jsou povrchově upraveny pozinkováním, díky čemuž vydrží i náročnější prostředí a zároveň působí moderně a elegantně. Tato úprava také zajistí, že po dlouhou dobu budou vypadat jako nové. Montáž je velice snadná. Díly se nešroubují, ale zasouvají do sebe. I přes jednoduchou montáž nabízí velkou stabilitu s možnou zátěží na jednu polici až 350 kg.

Kvalitní vybavení prodejen od firmy Eu-Regály

Tato bezšroubová montáž je bezpochyby jednou z hlavních výhod nabízených regálů. Kdykoliv se tedy rozmyslíte, že regály chcete přestěhovat, nebude to pro vás žádný problém. Jednotlivé segmenty do sebe velmi lehce zapadají. Můžete si tedy regál nastavit do libovolné délky. Libovolný rozměr můžete zvolit i v případě délky. Nabízený sortiment je převážně skladem. Dočkáte se tedy brzkého dodání vámi objednaného zboží.

Ve spížích, komorách, sklepech nebo garážích využijete regály pro domácnost. Využití si najdou od knih, přes krabice až po nářadí. Regály do domácnosti jsou tvořeny kovovým základem a policemi z tvrzeného plastu. Tyto regály mají nosnost až 150 kg na jednu polici.

Společnost Eu – Regály se zabývá vybavením obchodů a skladů již 20 let. Díky tomu získala již spoustu zkušeností s regály pro různé použití. Pomohou vám s výběrem i návrhem. Navíc garantuje nejnižší cenu v České Republice. Pořiďte si kvalitní vybavení prodejen a skladů za skvělou cenu u odborníků.

Komentáře

Nahoru