INZERCE: Půjčte si pár tisíc do výplaty

V dnešní době žije spousta lidí od výplaty k výplatě. Je to hrozné, ale funguje to. Jenže pouze do té doby, než přijde nečekaný výdaj. Rozbije se vám lednice a jste nahraní. Bez ní dlouho žít nejde, opravdu nelze čekat do výplaty. A přesně k takovým účelům slouží půjčky před výplatou.

Finanční problémy spousty lidí nespočívají v tom, že by jim chyběly desetitisíce. Opravdu jde jen o pár tisíc a půjčka před výplatou to elegantně vyřeší. Je koncipovaná tak, že si můžete půjčit jen částku od tisíce do pěti tisíc korun. Zato však neplatíte žádné nesmyslné poplatky a vysoké úroky.

Jak si rychle půjčit?

Půjčky před výplatou jsou vyřízené rychle. Stačí si zvolit částku, vyplnit osobní údaje (adresu, kontakt, platební údaje a údaje o zaměstnání). Zvládnete to i z mobilního telefonu nebo tabletu. Nic víc není třeba. Půjčka bez doložení příjmu po vás nepožaduje žádné doklady, výpis z registru dlužníků ani ručení, jak můžete znát od jiných bankovních či nebankovních společností.

Nikdo nebude zkoumat ani to, na co si půjčujete. Dostanete půjčku na cokoliv a peníze vám doručí velmi rychle. Záleží, jakou máte banku, pokud rovněž Českou spořitelnu, částka může být vaše už do 30 minut od schválení žádosti!

Splatnost lze prodloužit

Pokud se při zařizování půjčky trochu unáhlíte a půjčíte si o tisíc nebo dva více, než jste schopní splácet, není problém. Klienti mají možnost prodloužit splatnost až o tři týdny oproti standardní době. Rychlá půjčka je rychlá vlastně nejen v zařizování, ale i ve splácení. Mnoho lidí po ní bez starostí sáhne proto, že se zadlužíte fakticky jen na 25 dní. V případě neschopnosti splácet dobu o tři týdny prodloužíte, nicméně pořád ještě je to jen pár týdnů. A platí i to, že lze půjčku naopak splatit předčasně. Neplatíte za to žádné poplatky navíc. Jakmile budete mít splaceno, budete informováni SMS zprávou a emailem. A příště to můžete vyzkoušet zase. Stálí klienti jsou zvýhodnění.

Komentáře

Nahoru