Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Půjčte si nové auto

Potřebujete spolehlivý vůz na prázdniny nebo jen něco luxusního na svatbu? V obou případech je dobrým řešením autopůjčovna. Vyberete si auto a udáte, na jak dlouho jej potřebujete. Tím pro vás končí veškeré starosti. Nemusíte mít strach, že by auto nebylo pojištěné nebo bylo ve špatném stavu.

Proč si půjčit auto?

Existuje spousta situací, ve kterých potřebujete auto jen na dočasnou chvíli. Například se vám může hodit luxusní Mustang pro slavnostní příležitost, nebo se chcete s šesti kamarády vydat na dovolenou po Evropě, a tak by se vám hodila dodávka, kterou ani jeden z vás nevlastní. Nebo nechcete jet na dovolenou do Chorvatska vlastním autem, protože se bojíte, že byste nedojeli.

272

K půjčení je i Ford Mustang Cabrio

Ve všech těchto případech se vám bude hodit půjčovna aut. Vozy z autopůjčovny totiž pravidelně prochází kontrolou a mají asistenci a pojištění po celé Evropě. Stačí si jen vybrat.

Pražská autopůjčovna Taggart má v nabídce více než sto vozů a všechny mají jedno společné – jsou nové a mají najeto pár tisíc kilometrů. Průměrný věk dlouhodobě půjčovaných aut je 9 měsíců a průměrný počet najetých kilometrů 18 000. Cena se samozřejmě odvíjí od toho, jaké auto si vyberete, ale každopádně bude přijatelná. Taggart totiž garantuje zcela bezkonkurenční ceny za dlouhodobý pronájem nových a ročních vozů. Pokud najdete u konkurence stejný vůz za nižší cenu, stačí se ozvat a dostanete obratem lepší nabídku.

Jak funguje zapůjčení

Vyberete si vůz (od Fabií, přes Hyundai až k Fordu Mustangu) a zvolíte variantu s limitem najetých km nebo bez limitu (dražší). Můžete přiobjednat dětskou sedačku a navigaci. Auto si rezervujete a předem uvidíte, kolik za zapůjčení zaplatíte. Do formuláře zadáte místo, kde si auto vyzvednete, tam přijedete s občankou, řidičským průkazem, platební kartou a vratnou zálohou (čím dražší auto, tím vyšší záloha). K vozu dostanete zdarma mapu ČR a Evropy, havarijní pojištění po celé EU. Kdybyste se náhodou vybourali, platíte jen 10 % škody na vozidle.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru