Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Půjčte si dodávku

INZERCE: Půjčte si dodávku

Kolikrát v životě potřebujete dodávku? Běžný člověk ji neužije zrovna každý týden. Proto ji většina z vás zřejmě nemá zaparkovanou v garáži. Existují ale firmy, které vám dodávku zapůjčí. Vyplatí se to daleko více, než si kupovat svou, když ji stejně použijete jen jednorázově.

Proč si lidé půjčují dodávku?

Většina lidí, kteří žijí ve městě nebo blízko města, používá jen osobní auto. Někdy ani to ne, protože například v Praze se všude pohodlně dostanete městskou dopravou. Jenže pak přijde situace, kdy potřebujete něco většího – třeba dodávku.

Může se vám hodit, například když jedete na dovolenou. Do většího auta se vejde více zavazadel a více pasažérů. Proč nejet na dovolenou hromadně? U půjčené dodávky vás navíc pravděpodobně nebude obtěžovat žádná závada. Dodávky jsou zkontrolované, jejich technický stav je v pořádku. Nezůstanete stát někde uprostřed cesty.

Další nespornou výhodou je skutečnost, že půjčovna dodávek obvykle disponuje širokým množstvím aut, ze kterých si můžete vybrat. Proto si vezmete to, co vám přesně vyhovuje. Možná pak přijdete na to, že ten určitý typ dodávky se vám tolik líbí, že si ho zakoupíte. Budete ho mít vyzkoušený, takže už budete vědět, že je to správná volba a že jen tak nevyhodíte peníze.

Pomůžete naší planetě

A mimochodem když si půjčíte dodávku, budete se chovat šetrně k naší planetě. Kdyby si deset lidí koupilo vlastní dodávku, bude to pro Zemi daleko horší, než když se těch deset lidí bude dělit o jednu, kterou si budou půjčovat z půjčovny.

Půjčování dodávek v Praze nabízí například firma Maxipůjčovna. Zaplatíte si dodávku na tolik dní, na kolik ji budete opravdu potřebovat. Neplatíte nic za ujeté kilometry. Jeďte si, kam chcete. V ceně máte navíc zahrnuto havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti (povinné ručení), silniční daň a dálniční známku pro ČR.

Vezměte občanku, řidičský průkaz (stačí vám skupiny B, protože hmotnost dodávky je do 3,5 t), peníze a přijďte si pro svou dodávku.  

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru