Inzerce: Půjčovna a prodej stavebních strojů a těžké manipulační techniky

Mnoho stavebních a developerských firem si kupuje drahé stroje, i když si je mohou koupit za zlomek ceny. Stačí jenom vědět, u koho nakupovat. A nebo mít na paměti, že nemusíte jako firma hned všechny stavební stroje vlastnit. Stačí si je půjčit. A nebo omrknout nějaký bazar stavebních strojů a podívat se, za jaké peníze se dá daný stroj nakoupit zde.

Když však zadáte do vyhledáče pojmy jako „rýpadlo nakladače„, „stavební stroje“ nebo „stavební stroje JCB„, vyskočí na vás desítky nic neříkajících stránek. Jakou firmu si tedy vybrat, abyste měli zaručené, že dostanete kvalitu?

Vyberte si spolehlivého dodavatele – TERRAMET, spol. s r.o.

TERRAMET, spol. s r.o.

O TERRAMET, spol. s r.o.

Společnost TERRAMET, spol. s r.o. se pohybuje na českém trhu více než 10 let. Zaměřuje se na prodej, servis a pronájem stavebních strojů, manipulační techniky, hutnící techniky, elektrocentrál, kompresorů a pažení. Stará se o provoz více než 3000 strojů JCB, 950 pojízdných kompresorů a 1600 strojů manipulační techniky. Od roku 2005 je TERRAMET, spol. s r.o. držitelem certifikace ISO 9001:2008. Centrála společnosti sídlí v Praze. Další pobočky firmy  TERRAMET, spol. s r.o. najdete v Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Teplicích, Hradci Králové a v Modřicích.

Komentáře

Nahoru