Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Psychotesty pro řidiče

INZERCE: Psychotesty pro řidiče

Potřebujete psychotesty, abyste mohli řídit? Víme, kde psychotesty pro řidiče sehnat za příznivou cenu a rychle. Život bez řidičského oprávnění je totiž pro spoustu lidí opravdu těžký, a tak je potřeba situaci řešit co nejrychleji. Nezdržujte se zbytečně s psychotesty.

Kdo potřebuje psychotesty?

Psychotesty jsou určeny pro tři druhy řidičů. Za prvé jsou to vybodovaní řidiči. Pokud jste nasbírali 12 bodů a chcete získat zpět řidičský průkaz, potřebujete splnit psychologické testy. Potřebují je také řidiči z povolání – řidiči kamionů a nákladních automobilů nebo autobusů. Poslední skupinou jsou řidiči starší 65 let. Všichni řidiči starší tohoto věku chodí pravidelně k lékaři, který stanovuje jejich zdravotní způsobilost, ale v některých případech jsou nutné i další psychotesy pro řidiče.

Kam na ně zajít?

Psychotesty pro řidiče Praha nabízí ideální možnost otestování pro všechny tři výše uvedené skupiny. Celé testování trvá asi dvě hodinky a překvapí vás i příznivá cena. K dispozici jsou rovněž množstevní a věrnostní slevy.

Věnovat se vám bude Petra Meisnerová – akreditovaný dopravní psycholog Ministerstva dopravy. Má odpovídající vzdělání a spoustu dodatečných kurzů, takže budete v těch pravých rukou.

Jak probíhají?

Psychotesty pro řidiče Praha trvají dvě hodiny a obvykle se skládají ze tří částí. Nejdříve proběhne krátký rozhovor a vyplníte dotazník, pak přijde testování osobnosti a nakonec výkonnostní testy. Testuje se vaše pozornost, čas než zareagujete, vlastnosti atd.

Na psychologické testy pro řidiče je naprosto zbytečné se jakkoliv připravovat. Úplně postačí, když přijdete v dobré fyzické a psychické kondici. Na začátku dostanete pár úloh na zkoušku a pak se už pustíte do testu.

Co s sebou?

K samotnému testu nic nepotřebujete. Stačí, když si donesete občanský průkaz, kterým prokážete svou totožnost, řidičský průkaz (pokud vám nebyl odebrán) a brýle či naslouchadla, která vám pomáhají v rychlých reakcích či pozornosti při řízení. U vybodovaných řidičů je nutné vzít si s sebou výpis z evidenční karty řidiče, který mohou získat na magistrátu, ostatní řidiči ho nosit nemusí, ale pro zefektivnění práce mohou.

Fotografie: Flickr – Ryan

Komentáře

Nahoru