Inzerce: Provést průzkum může být hračka

Ať už to jsou města a obce, která chtějí zjistit, co jejich obyvatele trápí, nebo firmy, které chystají vstup nového výrobku, či dokonce studenti, které čeká bakalářka či diplomka – ti všichni potřebují provést průzkum. Doba naštěstí velmi pokročila, a tak dnes není žádný problém realizovat vše pomocí internetu – tedy pokud zvolíte unikátní služby Vyplňto.cz. Právě ta patří mezi kvalitní online služby, a abyste mohli svůj první dotazník vytvořit, je nutné se nejdříve zaregistrovat. To lze samozřejmě zdarma, jenom je nutné vyplnit několik dotazníků jiných lidí. Teprve poté budete vpuštěni k tomu svému. Ač se vám to zdá jako obtěžování, za tento systém budete rádi v době, kdy budete shánět respondenty pro sebe. A kromě toho, u placených programů vyplňování nutné není.

Následně už není nic jednoduššího, než si vlastní dotazník vytvořit. Jeho velkou výhodou je možnost několika odpovědí a v návaznosti na ně i větvení otázek. To tak může vést ke konkrétnějším výsledkům a informacím, které potřebujete získat. Samozřejmostí je i možnost volby grafického vzhledu. K tomu všemu můžete zvolit, zda chcete mít jeho výsledky veřejné, nebo pouze soukromé.

Je-li dotazník, který vám pomůže získat veřejné mínění hotový, potřebujete respondenty. Ani v tomto ohledu nemusíte mít obavy, že byste jich měli málo. Dotazník bude nabídnutý velké skupině dobrovolných respondentů. Pokud však hledáte ještě větší vzorek lidí, lze realizovat oslovení až 50 000 lidí, a to pomocí rozšířené propagace. Všemu nahrává také jedinečná aplikace určená pro mobily a tablety, díky které tak může váš dotazník zasáhnout ještě více lidí, které potřebujete.

A jakmile máte potřebný vzorek lidí, není nic snadnějšího, než se podívat na výsledky. Ty jsou automaticky zpracovány, a to dokonce i do přehledných grafů. Samozřejmostí je možnost vytáhnout si i surová data, například ve formátu MS Excel, nebo i CSV. A takto jednoduchá je služba Vyplňto.cz, kterou můžete využít i vy. Tak neváhejte a vyzkoušejte si ji!

Komentáře

Nahoru