Inzerce: Protektory

Stále existuje mnoho lidí, kteří o protektorech moc neví nebo mají mylné informace. Jestliže o nich alespoň slyšeli mnohdy ani neví, jak probíhá samotný proces protektorování pneumatik či co od ní mohou očekávat.

Protektory jsou obnovené pneumatiky. Je to nejekologičtější způsob recyklace, při kterém zároveň dojde k prodloužení užitných vlastností již ojeté pneumatiky. Pneumatiky patří totiž mezi výrobky, které se značí velmi obtížnou a nákladnou likvidací. Díky protektorování pneumatik se tato likvidace oddálí. Jestliže vám tedy příroda není lhostejná, jistě byste nad touto možností měli zapřemýšlet.

Navíc pokud vás předchozí výhoda příliš neoslovila, ta další vás jistě zaujme. Další výhodou protektorů je totiž i cena. Ta je výrazně nižší a to při zachování vysoké spolehlivosti. Dosáhnete stejný kilometrový průběh jako u pneumatiky nové.

Protektory seženete jak na osobní automobily tak na nákladní a to ve verzi letní i zimní. Jak samotný proces probíhá?

Nejdříve dojde k zkontrolování pneumatiky z hlediska poškození a celkového stavu. Po odstranění starého dezénu následuje nanesení spojovacího roztoku a následně nezvulkanizovaný či zvulkanizovaný kaučuk. Poté dojde k vylisování odstranění přetoků a důkladná kontrola. Po tomto procesu máte před sebou znovuobnovenou pneumatiku, která čeká na montáž.

Největším výrobcem a prodejcem protektorovaných pneumatik v České republice je Pneu Vraník. Tato firma s již dlouhou tradicí vyrábí protektory pro nejrůznější druhy automobilů. Navíc je držitelem licence pro výrobu zimních dezénů technologií GREEN DIAMOND. Kvalitní výrobky můžete zakoupit jednoduše pomocí internetového obchodu na stránkách výrobce. navíc získáte záruku až do úplného ojetí.

Komentáře

Nahoru