Inzerce: Pronájem skladovacích prostor po celé ČR

V podnikání dříve nebo později přijde čas, kdy se bude třeba rozhodnout, zda expandovat na zahraniční trhy nebo ne. Toto rozhodnutí se může ukázat v budoucnosti jako klíčové. Pro české firmy je značným lákadlem slovenský trh, který je velmi blízký jak v jazyce tak legislativě. Znásobení obratu může být značné. Pokud se vám však podaří vyřešit otázky skladových prostor, umístění vašich kanceláří a logistiku všeobecně.

Hledat vhodné sklady v Praze, Ostravě nebo v Brně může být při snaze najít si sám značným oříškem pro mnoho lidí. Díky webu Czech-industrial.cz najdete své místo velmi brzy. Tato firma se zabývá provozem a pronájmem skladovacích prostor.

Skladovací prostory neznamenají jen obrovské haly s velkým množstvím nakládacích ramp vhodné pouze pro nadnárodní společnosti. Naopak pronájem skladů je velmi vhodné řešení i pro menší firmy.

Aniž byste museli investovat do stavby nových skladů, kdy by bylo potřeba nejdříve najít vhodný prostor, můžete ve velmi krátkém čase získat sklady spolu s kanceláří nebo maloobchodní prodejnou. To vše v hlídaném areálu, s parkovacími místy s dobrým napojením na silniční síť.

Pro začátek vaší expanze, jak již bylo zmíněno, je vhodný Slovenský trh. Z dopravního hlediska je vhodné sklady Brno s dostupností po dálnici až do Bratislavy.

Pronájem skladovacích prostor si vyberete podle vhodné plochy a výšky. Tento pronájem vám umožní rychlý začátek podnikání, aniž byste museli vynaložit velké finance na stavbu nových. Navíc při rozšíření vašeho podnikání je možnost pronájem zrušit a přestěhovat se do prostor větších.

Cushman & Wakefield je firma s celosvětovou působností založena již v roce 1917. Za takto dlouhou dobu má bohaté zkušenosti, díky kterým se stane vašim důležitým partnerem při hledání nových hal či skladů.

Obraťte se tedy na opravdové odborníky v oboru kteří převezmou vaše starosti zatím, co vy se budete moct věnovat vašemu podnikání.

Komentáře

Nahoru