Inzerce: Pronájem e-shopu i tvorba e-shopu na míru – obojí má svá pozitiva

Pro rozjezd internetového obchodu nemusíte mít tým progrmátorů a v kapse stovky či desítky tisíc. Postačí vám k tomu několik stokorun.  A můžete směle začít prodávat jakýkoliv sortiment během chvilky.

Ty tam jsou časy, kdy vytvoření internetového obchodu stálo minimálně 50 000 Kč (a to se jednalo o jedno z nejlevnějších řešení). Internetové podnikání tak bylo výsadou movitých lidí. Doba však značně pokročila a proto dnes již nemusíte mít na účtě miliony, abyste mohli zaplatit programátora nebo firmu, která vám dodá požadovanou aplikaci.

Stačí, když si jej pronajmete. Pronájem e-shopu stojí podstatně méně, jelikož neplatíte za tvorbu eshopu na míru. Můžete tak začít podnikat s minimálními náklady. A např. za rok pronájmu si na sebe eshop vydělá a vy si jej pak můžete odkoupit. Získáte tak licencovaný eshop, ale opět jej platíte postupně a ne naráz.

A nebo zjistíte, že internetové podnikání není pro vás a nepřijdete tak zbytečně o desítky tisíc za vlastní eshopové řešení. Můžete si tak internetový prodej i jen tak vyzkoušet. Další výhodou je i to, že náklady na provoz eshop v pronájmu jsou fixní. Platíte stále stejnou částku každý měsíc. Máte tak dokonalý přehled o nákladech.

Za rok pronájmu si na sebe eshop vydělá a vy si jej pak můžete odkoupit. A nebo zjistíte, že internetové podnikání není pro vás a nepřijdete tak zbytečně o desítky tisíc za vlastní eshopové řešení. Další možností je nechat si vytvořit eshop na zakázku. Získáte tak licencovaný eshop. Samozřejmostí je možnosti si vše nejprve vyzkoušet zdarma (většina firem poskytuje na 14 dní zdarma zkušební verzi na osahání celé aplikace). Můžete si tak vyzkoušet hned širokou nabídku zajímavých modulů, díky kterým můžete začít ihned provozovat vlastní úspěšný internetový obchod či dropshipping.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru