Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Profesionální televizní stojan

INZERCE: Profesionální televizní stojan

Sháníte televizní stojan na prezentaci, výstavu, přednášku, konferenci, reklamní akci, do čekárny, lékárny nebo ordinace? Pokud ano, rozhodně byste se neměli spokojit jen tak s ledajakým stojanem. Potřebujete takový, který je přímo určený pro tyto účely, takže se nemusíte obávat jeho pochybné kvality.

Takovým profesionálním televizním stojanem určeným na výše uvedené akce je i stojan s označením NB AVA1500. Mají ho v nabídce přímo na www.drzakyastolky.cz, což je autorizovaný distributor televizních stojanů, který na našem trhu působí již od roku 2008, nabízí odborné poradenství. Pokud budete pátrat na jejich webu i po dalších stojanech, zjistíte, že mají nejširší nabídku TV stojanů a spoustu zboží skladem. Pokud vás tedy čeká důležitá akce už zítra, není problém.

Televizní stojan NB AVA1500 je přímo určen komerčním účelům. Pasuje na LED, LCD, plazmové, dotykové nebo 3D televize s úhlopříčkou od 82 cm do 165 cm (32 palců až 65 palců). Unese až 45,3 kg.

Přizpůsobitelná kvalita

Už na první pohled jde vidět, že se jedná o kvalitní konstrukci, která je zpracována rovněž z kvalitního materiálu. Stojan má černou barvu, upoutá vás povedeným designem. Zároveň je praktický. Má dvě odnímatelné poličky určené na příslušenství a kameru, webkameru nebo projektor. Celý je na kolečkách s brzdou, takže se sice může pohybovat, ale nemusíte se bát, že vám bude někam popojíždět. Se stabilitou je na tom perfektně, drží pevně tak, jak má.

Samozřejmě je výškově nastavitelný, má funkci uzamčení televizoru a vypracovaný systém vedení kabeláže. Se vším se dá hezky posouvat podle vašich potřeb.

stojan

Lidé si tyto prezentační stojany nejčastěji kupují na výstavy, prezentace a konference všeho druhu, ale najdete ho i v čekárnách, kupovaly si ho nemocnice, školy nebo informační centra. Na všechny tyto potřeby se dokonale hodí. Jedná se opravdu o prvotřídní kvalitu.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru