Inzerce: Prodejce kvalitních ohradníků

Jestliže hledáte kvalitní a cenově dostupné ohradníky pro koně ovce, skot, kozy či proti divoké zvěři, pak byste jistě měli zpozornět nad nabídkou ohradníků a příslušenství od společnosti KAMÍR a CO spol s.r.o.

Tato společnost působí na našem trhu již řadu let. Za tuto dobu dokázala získat přední postavení v České republice nejen v prodeji ohradníků ale také ostatních potřeb pro chov skotu, koní a dalších zvířat.

Výběr toho pravého ohradníku závisí především na délce vaší ohrady. Samozřejmostí však je i závislost na druhu a kategorii zvířat, pro které budou elektrické ohradníky určeny. Obecně platí závislost síly elektrického ohradníku na délce ohrady. Čím větší ohrada tím větší ztráty, tedy i silnější ohradník.krávy v ogradníku

Elektrický ohradník se neobejde bez zdroje s určitou výstupní energií. Při výběru je tedy velice důležité zohlednit citlivost zvířat. Pes nebo kůň se řadí mezi citlivé zvířata, využívá se tedy nižší výstupní energie nežli třeba u ohradníků pro skot nebo ovce. U nich výstupní energie impulzu dosahuje více než 3 jouly.

Elektrický ohradník se skládá z několika částí. Jsou to zdroj impulzů, dále pak sloupky nebo tyčky, uzemnění, přívod k ohradě, izolátory a nakonec samotný vodič. U elektrických ohradníků nesmíme zapomenout ani na potřebné spojky pro propojení vodičů, výstražné cedule a napínáky.

Na webových stránkách firmy KAMÍR a CO spol s.r.o. si z pohodlí domova zakoupíte elektrické ohradníky rychle, levně a jednoduše. Díky přehledně vytvořenému e-shopu se rychle zorientujete, což váš nákup značně urychlí. Potěší vás nejen pestrý výběr sortimentu, ale především profesionální služby a kvalita výrobků, na kterou firma velice dbá. Firma vám poskytne profesionální poradenství a pomůže vybrat ohradník přímo podle vašich potřeb.

Komentáře

Nahoru