Inzerce: Prodej vozů Ford

Dříve nebo později nastane čas kdy je potřeba vyměnit vaše auto za jiné. Ať vás k tomu nutí neustálé opravy, které začínají být neúnosné, nebo jen chcete zkusit něco novějšího je velmi důležité nepodlehnout hned první nabídce, kterou dostanete.

Jestliže chcete, aby vaše auto sloužilo po velmi dlouhou dobu, je vhodné vyhnout se korejským značkám a vsadit raději na něco ověřenějšího a spolehlivějšího. Vsaďte tedy raději na značku Ford, jejichž historie se píše již od roku 1903.

V České republice tato značka čelí velké oblibě. Žádný jiný dovozce nemůže konkurovat velkému počtu prodaných automobilů. Oblíbené nejsou pouze nové automobily značky. Ojeté vozy Ford jsou taktéž mnohem více žádanější než konkurenční značky.

Mezi nejprodávanější vozy značky Ford jsou bez jakéhokoliv překvapení Fusion, Focus a Ford Transit. Všechny tyto vozy patří navíc mezi nejprodávanější importované auta vůbec.

Ojeté automobily této značky dnes díky značnému importu můžete koupit za velmi dobrou částku. Navíc budete mít i možnost výběru mezi nejrůznější výbavou, barvou či stářím.

Autobazarů nebo prodejen nových aut je po celé republice nespočet. Jestliže však chcete mít jistotu, že váš vůz bude v naprostém pořádku, je velmi vhodné obrátit se na autorizované prodejce. Jedním z těchto prodejců je společnost MOTOL BENI a.s.. Díky tomu, že je nejen autorizovaným prodejcem ale taktéž autorizovaným opravcem vozů značky Ford, postarají se o vašeho miláčka i v době oprav.

Své služby vám nabídnou ve třech pražských pobočkách. A to na ulici Strakonické, Plzeňské a na Ořechu.  Autosalon na Ořechu je dokonce nejmodernějším autosalonem značky Ford v české republice.

Aktuální nabídku firmy naleznete na internetové stránce fordmania.cz. Na těchto stránkách naleznete také všechny skladové vozy Ford dostupné ihned. Jak již bylo zmíněno, firma nabízí i prodej ojetých vozů. Taktéž tuto nabídku naleznete na webu firmy. Jestliže je pro vás nový vůz příliš nákladný a ojetým moc nevěříte je pro vás vhodné podívat se na předváděcí vozy Ford. Ty mají najeto velmi málo kilometrů a jsou za výhodné ceny.

 

 

Komentáře

Nahoru