Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Proč přejít na LED žárovky

INZERCE: Proč přejít na LED žárovky

O výhodách a přínosech LED žárovek jste určitě četli spoustu informací. Když je srovnáte s jinými metodami úsporných řešení osvětlení, zjistíte, že LED jsou stejně nejúspornější a nejinteligentnější. Nedávné průzkumy také ukázaly, že jsou ekologické, takže by nám mohly pomoct zachrnit planetu.

1. Dlouhá životnost

Dlouhá životnost je prvním důvodem ve prospěch LED žárovek. Svítí až 100 000 hodin, což je asi 11 let nepřetržitého provozu. Pokud budete svítit průměrně 8 hodin denně, vydrží vám dvacet let.

2. Energetická účinnost

LED žárovky jsou o 80 – 90 procent účinnější než tradiční žárovky. Asi 80 % energie přemění na světlo a jen 20 % se ztratí jako teplo a další formy energie. U tradičních žárovek je to přesně naopak.

3. Ekologicky šetrné

Neobsahují žádné toxické chemikálie, zatímco standardní žárovky obsahují například rtuť. Mimochodem jednou LED žárovkou ušetříte materiál na 25 obyčejných žárovek.

4. Vydrží téměř všechno

LEDky jsou extrémně odolné a vydrží i nejdrsnější podmínky. Zvládnou nárazy, vibrace a vnější vlivy jako je vítr nebo déšť, extrémní mrazy nebo velké horko.

5. Žádné UV záření

Vytváří jen trochu infračerveného světla a téměř žádné UV záření. Jsou tedy vhodné na osvětlení předmětů citlivých na UV záření (například v muzeích, galeriích atd.).

6. Přijatelná cena

Vzhledem k výše uvedeným výhodám by se dalo očekávat, že budou několikanásobně dražší než běžné žárovky, ale není tomu tak. Víme, kde najdete nejlevnější LED žárovky.

E-shop Led7 totiž exkluzivně našim čtenářům nabízí 15% slevu na celý nákup. Když k tomu připočtete ještě dopravu nad 1000 Kč zdarma, určitě se to vyplatí.

Stačí při nákupu použít slevový kupón: 7TQFNG

Mají tam pro vás připravené exkluzivní služby. Pomohou vám s výběrem, všechno zboží mají skladem, takže ho ihned odesílají, a osobní odběr je možný skrze spoustu úložných míst.

Při koupi se také nezapomeňte podívat, zda kupujete správnou LED žárovku, která vám bude pasovat. Obvykle se nejčastěji používají LED žárovky e27 – tedy s Edisonovým závitem 27. Má ho většina svítidel na síťové napětí 230 V.

7. Zaměření světla

LED žárovky jsou navrženy tak, aby zaměřily své světlo na určité místo bez použití externího reflektoru. Dobrá LED žárovka svítí efektivněji na požadované místo.

8. Rozsvítit můžete, jak často chcete

LED žárovkám vůbec nevadí, když je několikrát za sebou rozsvítíte a zhasnete. Nemá to vliv na jejich životnost a ani jim netrvá pár sekund, než se úplně rozzáří.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru