INZERCE: Rodinná zimní dovolená v Krkonoších v lyžařské škole

INZERCE: Rodinná zimní dovolená v Krkonoších v lyžařské škole

Není pochyb o tom, že zima se k nám blíží přímo mílovými kroky. Sice si ještě užíváme posledních slunečných dnů, ale jak jste jistě stačili zpozorovat, supermarkety už nám nabízí mikulášské figurky. Ano, jako každý rok je to zase o kousek dřív, a tak se tím většina lidí pravděpodobně nenechá vůbec vystresovat. Jenže máte půlku září, říjen uteče jako voda a v listopadu už můžeme čekat první sníh.

A s prvním sněhem přichází první příležitosti k lyžování. Jenže možná že právě vy patříte k těm, kteří znají zasněžené vrcholky kopců a hor jen z fotografií či filmů jako Snowboarďáci. Co si budeme povídat, ne každý je milovník zimních sportů. Hlavně tedy když máte co dělat, abyste se na těch lyžích vůbec udrželi. To se pak absolutně není čemu divit, že lyžování nemilujete.

Postavte se svému strachu a vydejte se na svah

Ale všechno lze nějak vyřešit. Stačí se jen postavit svému strachu. Prvním krokem je donutit se k přesvědčení, že to zvládnete, stejně jako to zvládají miliardy jiných lidí. Jasně, můžete ošklivě spadnout a vážně se zranit. Ale uznejte, takový nečekaný ošklivý pád může nastat třeba i tehdy, když jenom běžíte! Tak si to trochu ujasněte v hlavě. A nezapomeňte myslet na ty krásné zasněžené vrcholky, které byste mohli zdolávat, kdybyste uměli lyžovat.

Pak přichází neméně důležitý krok číslo dva. Vyberte si správnou lyžařskou školu. Třeba lyžařská škola Ski centrum Šafář působí v Krkonoších ve Skiresortu Černá hora-Janské Lázně.  Na své si tam přijde celá rodina.

Na své si přijde celá rodina

V Krkonoších je už samo o sobě moc hezky. A když se vám tam ještě bude někdo věnovat, nejspíš budete naprosto spokojení. Navíc můžete vzít i své děti! Ski centrum Šafář totiž nabízí nejen lyžařskou školu pro dospělé, ale v nabídce je i lyžařská škola pro děti. Množství hodin si zvolíte sami podle svých požadavků.

Lyžařská škola pro dospělé

Můžete si vybrat, co vám bude vyhovovat. Buď zvolíte skupinovou výuku s dalšími 2 – 11 lidmi nebo individuální výuku pro 1 – 4 osoby. Klidně do toho můžete jít třeba s manželem, bude to o to větší legrace. A když mezitím odložíte děti, určitě si to užijete.

Lyžařská škola pro děti

Děti můžete přenechat zkušeným lektorům klidně na celý den. Ráno je odevzdáte a večer si vyzvednete. Bude o ně dobře postaráno. Instruktoři totiž mají profesionální vzdělání a specializované kurzy od Asociace profesionálních učitelů lyžování a Českého svazu lyžařských škol a s dětmi to jednoduše umí. Takže bude spokojená celá rodina.

Bude o vás kompletně postaráno

Dostanete se prakticky ke všemu, co na sjezdovce můžete využít a co si budete přát. Lyže, snowboard a klidně i běžky. Výhodou navíc je, že se nejedná pouze o samostatnou lyžařskou školu, ale o celé ski centrum. Proto vám lyžařská škola zajistí veškerý servis, zprostředkuje ubytování a disponuje i půjčovnou vybavení. Můžete se tam vydat prakticky úplně bez starostí. Tak neváhejte a zapřemýšlejte. Lyžování stojí za to. A tým lyžařské školy už se na vás těší.

Fotografie: Flickr - Ahsan Riaz Chaudhary

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru