INZERCE: Pražská restaurace pro příjemné letní dny i večery

Co lepšího byste si mohli dát v teplý letní večer než pořádný steak, specialitu na grilu nebo něco mořského? K létu tyto pokrmy patří, a pokud si je nepřipravíte doma, měli byste si na ně někam zajít. V Praze třeba do argentinské restaurace El Asador.

Nachází se na kraji Prahy, přesto je to do ní blízko. Leží nedaleko D1 a pražského okruhu R1, je to pět minut z business parku Chodov a 15 minut z centra prahy. Restaurace Praha 4 vám na 343 m2 nabídne krásné zahradní posezení, vnitřní restauraci a bar & lounge. Interiér vám každým metrem čtverečním připomíná Jižní Ameriku. Na stěnách jsou oblázky a fazetová zrcadla, obdivovat můžete mramorovou kašnu, třímetrový lustr, dřevěné schodiště s mozaikovými podschodnicemi, stylové čalouněné lavice, platinové tapety, velký mramorový krb a vyřezávaný bar.

elasadorint5jpg

Zaparkujete na hlídaném parkovišti, večer se posadíte do zahrádky, ve dne do klimatizované místnosti a děti pošlete na dětské hřiště. Mezitím ochutnáte jihoamerické koktejly a doutníky. V neděli vyzkoušíte skvělý Brunch Praha s bohatým menu, v týdnu ochutnáte mořské speciality a grilované maso. Ne nadarmo je El Asador nazýván Steak house Praha, nesmíte zapomenout na skvělé steaky.

Ve stylové restauraci už mnohokrát proběhla svatební hostina Praha. Pro El Asador se většinou rozhodnou páry, které mají naplánovanou tematickou svatbu v jihoamerickém stylu. Oprostí se od české knedlíčkové polívky a místo toho svatební hosty potěší rozmanitými chutěmi z druhého konce světa.

Stejně často se v restauraci pořádají různé firemní akce, oslava narozenin Praha, promoce a další významné životní události. V klidném prostředí se dobře najíte, k poslechu i tanci zahraje živá hudba, ochutnáte mnoho druhů whisky a jiných destilátů a argentinských vín.

Restaurace El Asador má pro vás otevřeno denně od jedenácti ráno do jedenácti večer. Polední menu se podává od jedenácti do tří odpoledne, nedělní brunch stihnete ve stejném čase.

Komentáře

Nahoru