INZERCE: Pracovní obuv – pro pohodlný den na nohou

To, zda jsme při své práci v pohodlí, velmi záleží na výběru pracovní obuvi. Pokud takovou obuv vybíráme, měli bychom věnovat pozornost jejímu materiálu a provedení.

Pro každou profesi je totiž specifický jiný druh pracovní obuvi. Je jasné, že ten, kdo pracuje celý den u výrobního pásu, bude potřebovat jinou obuv, než dělník venku a ten zase jinou, než třeba kuchař. Každá profese má jiné prostředí a proto musí mít správná obuv určité ochranné prvky. Velmi zásadní je ještě jeden požadavek. Pracovní obuv nám musí být velmi pohodlná, neboť jedině tak se v ní můžeme cítit dobře po celé hodiny pracovní doby a přežít je bez bolesti.

Ať už je Vaše profese jakákoliv, pevně věříme, že v naší nabídce naleznete tu správnou obuv i pro Vás. Nabízíme:

  • Zimní obuv
  • Bílou obuv
  • Outdoorovou obuv
  • Holinky
  • Sandále
  • Kotníkovou obuv
  • Polobotky
  • Doplňky k obuvi

Jak již bylo řečeno, prostředí ve kterém pracujete, je pro správný výběr velmi zásadní. Pokud pracujete venku, pak pro Vás jistě bude jasnou volbou outdoorová obuv, která Vám poskytne pohodlí za každého počasí. Do vlhkého prostředí se zase nejvíce hodí obuv gumová, ať už ve vysokém, či nízkém provedení. Bílou obuv zase jistě uvítají všichni, kdo pracují ve zdravotnictví, či v potravinářském průmyslu, neboť bílá představuje čistotu, která je u těchto profesí naprostou nutností. V kategorii doplňků k obuvi naleznete tkaničky, či vložky do bot, které mohou ještě zvýšit Vaše pohodlí.

0001721_pracovni-obuv-atlanta-2675-s1-p-non-metalic

Pro ochranu rukou

Pro práci jsou velmi důležité nejenom naše nohy, ale rozhodně také ruce. Proto je naprosto nezbytné si je také chránit. Z tohoto důvodu Vám přinášíme také velmi širokou nabídku pracovních rukavic z různých materiálů, které dokážou Vaše ruce ochránit před horkem, mrazem, poleptáním, třískami, šponami a dalšími riziky, s nimiž se během práce setkáváte.

Nakupujte pracovní rukavice i pracovní obuv za skvělé ceny a užijte si pohodlí i ochranu během své práce.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru