Dnes vyšlo 15 článků

Inzerce: Poznávací zájezdy do evropských velkoměst

Poznávací zájezdy si čím dál více získávají na své oblibě. Hodně oblíbené jsou zájezdy do velkých Evropských metropolí. Mezi tyto metropole bezesporu patří města jako Paříž, Londýn a Řím.

Paříž je nádherné město, které by měl za svůj život navštívit každý. Najdete zde mnoho překrásných památek, známé po celé Evropě. Ať je to překrásná Eiffelova věž, Vítězný oblouk a Champs Elysées. Památek je v Paříži opravdu hodně. Není tedy divu, že jsou oblíbené poznávací zájezdy právě zde.

Angličtina je sice u nás hojně vyučována na všech školách, málo kdo však ve Velké Británii byl. Poznávací zájezdy do Londýna byste si taktéž neměli nechat ujít. Nač se o Anglii jen učit a ne se tam i vypravit? Londýn je zajímavý svou různorodostí národů a národností. Tito lidé vyznávají své naboženství a kulturní tradice. Takže právě zde můžete poznat alespoň zlomek úplně jiných kultur.

Najdete zde samozřejmě i mnoho památek a turistických atrakcí. Těšit se můžete například na nejstarší metro na světě, Královskou observatoř, Buckinghamský palác a Muzeum voskových figurín Madame Tussaud.

Řím patří díky svým kulturním a historickým památkám k nejnavštěvovanějším městům světa. V Římě se udávali jedny z nejdůležitějších věcí Evropské historie. Najdete zde krásné domy ještě z dávných dob. Při návštěvě Říma můžete navštívit i Vatikán. Nejzajímavějším místem Vatikánu je náměstí Svatého Petra, kam se vejde až 400 000 věřících. V Římě je bezesporu nejzajímavější stavbou Koloseum. Je to zároveň největší a nejkrásnější dochovaná stavba antického Říma.

Poznávací zájezdy si určitě nenechejte ujít. Je to výborná možnost jak poznat ty nejzajímavější památky a turistické atrakce v daném městě.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru