Dnes vyšlo 15 článků

Inzerce: Povinné ručení lze uzavřít i z pohodlí domova

Každý majitel vozu jistě ví, že nedílnou součástí provozování svého auta je také uzavření povinného ručení. Je v podstatě na něm, jakou pojišťovnu a jaký rozsah služeb si zvolí. Vzhledem k tomu, že je toto pojištění povinné a musí ho mít ze zákona uzavřený každý provozovatel vozidla, hledá každý tu nejlepší možnou cenu. Samozřejmě s ohledem na to, jaký je rozsah služeb a jaké jsou bonusy povinného ručení. Mnoho pojišťoven totiž dává bonus i těm řidičům, kteří na něho ještě nemají nárok. Pokud však na něj nárok máte, samozřejmě vám bude uznaný u jakékoliv pojišťovny, na kterou se obrátíte.

Pokud však chcete vybrat skutečně tu nejlevnější, máte na výběr ze dvou možností. Jedna z nich je složitá a znamená návštěvu poboček či internetových stránek všech pojišťoven, a zjišťování cen z jejich ceníku. Tou druhou a snazší možností, jak levné povinné ručení získat, je využít možnosti internetových srovnávačů. Jedná se o unikátní kalkulátory, kde stačí zadat údaje o vašem vozidle a během chvíle vám nejenom vyjedou pojišťovny, které povinné ručení nabízejí, ale také si je můžete zobrazit od těch nejnižších cen. Během pár vteřin tak přesně a jasně víte, která pojišťovna je aktuálně na trhu tou nejlevnější. I proto srovnání povinného ručení využívá v poslední době stále více lidí, je to zkrátka rychlé a pohodlné, a zvládne to i méně zkušený uživatel počítačů.

Pokud tedy plánujete koupi vozu a uzavření této pojistky, nebo jenom chcete změnit vaši stávající pojišťovnu za jinou, určitě si pospěšte. Od roku 2014 se totiž chystá několik změn, které se na cenách povinného ručení rozhodně podepíší, a jeho cena půjde nahoru. Je tak několik posledních možností, jak si levné povinné ručení sjednat a mít tak do budoucích let výhodu jedné z nejnižších cen na našem trhu. Díky službě povinné ručení porovnání to je více než snadné. Tak proč platit zbytečně více, když není důvod.

Komentáře

Nahoru