INZERCE: Potrpíte si na kvalitní kávu? Zkuste kávovary NIVONA a Jura

Nedokážete si představit den bez kávy? V tom případě jste už určitě ochutnali spoustu různých druhů kávy a vyzkoušeli mnoho kávovarů. Podařilo se vám najít ten ideální, který byste si koupili domů? Každodenní dávku lahodné kávy vám doma i v práci zajistí kávovary německé značky NIVONA a švýcarské Jura.

Domů nebo do firmy

Německá společnost NIVONA už dlouhá léta vyrábí kávovary nejvyšší kvality. Kombinuje německou kvalitu a švýcarské přesné strojírenství. Protože se jedná o tak exkluzivní výrobky, nezakoupíte je v žádných obchodech, hobbymarketech ani elektro obchodech. K sehnání jsou na oficiálním českém e-shopu www.nivona-eshop.cz, který je ověřený zákazníky Heureka  a má ocenění Spolehlivá firma 2015.

Podobně je na tom i sesterská švýcarská značka JURA kávovary, která vyrobila přes dva miliony kávovarů a dokonce má na kontě kuriozity jako nejtenčí kávovar na světě.

nivona

Nivona 838

Obě společnosti nabízí kávovary vhodné domů i do firmy. Jsou cenově dostupné pro každou domácnost a splní i očekávání vašich obchodních partnerů. Určitě zabodujete, když jim na schůzce přinesete lahodnou kávu.

Jaké výrobky můžeme doporučit?

Jedním z nejnovějších kávovarů společnosti NIVONA je automatický kávovar s názvem Nivona 838. Vypadá elegantně, kombinuje černou barvu s chromem, je tichý a umí barevně osvětlovat šálek (bíle pro mléko, béžově pro kávu). Má barevný displej, je česky a ovládá se jediným tlačítkem. To je další výhoda kávovarů dvou výše zmiňovaných značek. O náročnost nikdo nestojí, obsluha jejich kávovarů je skutečně jednoduchá.

Na oficiálním e-shopu nenajdete pouze kávovary NIVONA. V nabídce je rovněž veškeré příslušenství ke kávovarům, jako tekutý odstraňovač zbytků mléka a vodního kamene, čisticí tablety, filtry, termosku ale i nejjemnější zrnkovou kávu. Vzhledem k tomu, že je obchod certifikovaný, jsou vám k dispozici kvalitní odborníci, produkty určitě pochází z oficiální distribuce a v případě jakýchkoliv problémů není problém s vrácením peněz.

Komentáře

Nahoru