Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Potřebujete peníze? Půjčte si online do 24 hodin

Ať už vám jen chybí peníze do výplaty, nebo potřebujete finance na jednorázový větší výdaj, pravděpodobně zvažujete, kde je sehnat. Existuje několik variant. Půjčte si od příbuzných nebo si vezměte půjčku a vězte, že s nebankovní půjčkou to bude celé snadnější.

Když zvolíte chytrou nebankovní půjčku, své peníze můžete mít do 24 hodin na účtu. Když přijdete osobně na pobočku, budete je držet v ruce do tří minut. Pokud jste z Prahy, domluvíte si schůzku předem, přinesete s sebou potřebné dokumenty, podle kterých se vypracuje smlouva, a do několika minut budete mít peníze v ruce.

Kolik si můžete půjčit?

Kolik potřebujete. Od pěti tisíc korun až do pěti milionů, přičemž nemovitostí ručíte až od částky 100 000 Kč. Jediné omezení je u maminek na mateřské dovolené. Těm je standardně půjčováno pouze pět tisíc korun, protože společnost poskytuje férové půjčky a dbá na to, aby je lidé, kterým půjčí, byli schopni splácet. Když maminka doloží ještě jiný příjem než podporu v mateřství, nikdo jí nebude bránit půjčit si více.

Co je k půjčce potřeba?

Musíte být starší 21 let a předložit doklad o pravidelném příjmu (důchodci doklad o výplatě důchodu za poslední měsíc), aby se společnost ujistila, že budete schopni splácet. V případě půjčky vyšší než 100 000 se připravte rovněž na ručení nemovitostí.

Zato se nemusíte bát žádných zbytečných poplatků za vyřízení nebo za předčasné splacení. Nebankovní půjčka ihned vás kromě úroku nebude stát ani korunu navíc, nikdo se nebude dívat, zda jste zadlužení nebo máte záznam v rejstříku. Je třeba jen dokázat pravidelný příjem.

Další výhodou je možnost vyřízení z domova. Vyplníte formulář na webu nebo zavoláte na zákaznickou linku, podpora vám vysvětlí, jaké dokumenty od vás potřebuje. Na jejich základě se připraví smlouva, kterou vám kurýr doručí, vy podepíšete a většinou do 24 hodin máte peníze na účtu.

Komentáře

Nahoru