Inzerce: Potisk triček Brno

Sníte o tričku tak originálním, že stejné nemá nikdo jiný na světě? Jestliže procházíte klasické obchody, nejspíše na takové triko nikdy nenarazíte. Zoufat však nemusíte.

Tiskárna Brno vám vyrobí triko s popiskem přesně podle vašich představ. Na trička je možné si nechat natisknout vlastní potisk a to v té největší kvalitě na trhu. V nabídce je možnost potisku jak na tmavý tak na světlý textil z nejrůznějších materiálů. Od přírodních přes směsných až po umělé. Potisk je možný nejen na trika, ale taktéž na nejrůznější druh textilu. Ať to jsou mikiny, bundy nebo polokošile.

Všechny použité barvy jsou s velkou trvanlivostí s barevnou stálostí. Tisk triček je prováděn podle technologických postupů, aby vydržel co nejdelší možnou dobu.

V nabídce tiskárny najdete nejen trička s potiskem ale také potisky autoplachet, bannerů, vlajek tisku 3D vizitek, nebo realizaci polepů aut. Tiskárna Brno nabízí i kompletní řešení v oblasti frézování 3D písmen.

Jestliže plánujete uskutečnit reklamu pro svou firmu, v nabídce tiskárny jistě najdete, přesně to co hledáte. Polepy na auta nebo na výlohy patří mezi velmi účinné možnosti reklamy. Stále více oblíbenější jsou i prostorové reklamy za pomocí 3D písmen.

Tiskárna Brno je díky své dlouholeté zkušenosti opravdovým odborníkem ve svém oboru. Vždy dbají na vyhovění požadavků klientovi a to s dodržením i těch největších detailů. Díky této společnosti získáte kompletní realizaci zakázky  se vším co se o toho očekává.

Komentáře

Nahoru