Inzerce: Posuvné dveře

Šetří místo ve vašem bytu. Jsou elegantní a naprosto jedinečné svým designem. Vypadají vždy dobře a hlavně s nimi nikoho nezraníte při otevírání. Jedná se o dokonale chytré řešení pro malé či méně prostorné byty. Řeč je o posuvných dveřích. Posuvné dveře jsou nejúspornější variantou v interiéru – alespoň co se dveřních konstrukcí týče. Součástí posuvných dveří mohou být také další praktické doplňky. Jako například zrcadla, která mohou být umístěna po celé šířce dveří, případně mohou zabírat jen třetinu nebo polovinu posuvných dveří. Specialitkou jsou pak velice praktická oboustranná zrcadla.

Jestliže i vy hledáte originální posuvné dveře, které budou sloužit jako moderní a variabilní designový prvek, obraťte se na Orsabac. Orsabac se specializuje čistě na všechny typy posuvných dveří, vyrábí a montuje posuvné stěny. Posuvné stěny slouží k oddělení vytápěných a nevytápěných prostor. Posuvné stěny lze často vídat v halách, ale své využití najdou také v leckterém bytě.

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru