Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Poslat zásilku letecky se vyplatí

INZERCE: Poslat zásilku letecky se vyplatí

Existují různé způsoby, jak poslat nějakou zásilku. Každý má své výhody a nevýhody. Pojďme se teď zaměřit na leteckou přepravu, která je používána na větší vzdálenosti. Samozřejmě že se zásilka dá rovněž na delší vzdálenost poslat poštou, ale letecká přeprava má jasně navrch.

Jednou z nejznámějších společností, které zajišťují leteckou přepravu v Česku, je ROTH Cargo. Působí u nás od roku 2011 a nabízí prakticky bezkonkurenční služby. Pro zásilku si přijede k vám domů, dopraví ji, kam potřebujete, a celou dobu můžete na webu sledovat, kde se zrovna nachází.

Přepravují všechno – osobní věci, nebezpečné zboží, zbraně nebo obchodní zásilky. Nezaleknou se ale ani takových specialit jako živých zvířat nebo lidských ostatků. Ne každý má to štěstí, že umře ve své domovské zemi.

V takovém a ve spoustě jiných případů je třeba vyřídit spoustu dokumentů potřebných k přepravě. S ROTH Cargo se ale nemáte čeho bát. O dokumentaci se postarají a s čímkoliv vám poradí. Při letecké přepravě zásilek se vlastně nemusíte bát vůbec ničeho. Je to snadné a efektní.

1. Nejrychlejší způsob dopravy

Když je třeba poslat něco rychle, letecká doprava je nejrychlejší. Ani lodí ani autem to rychlejší nebude.

2. Spolehlivé časy příletů a odletů

Letecké společnosti jsou obvykle přesné. Navíc se jim nemůže stát, že je překvapí například havárka na dálnici.

3. Svou zásilku dostanete prakticky kamkoliv

Letecká přeprava zásilek funguje po celém světě. ROTH Cargo spolupracuje s většinou leteckých společností, takže pokrývají skutečně celý svět.

4. Nižší pojistné znamená vyšší úspory

Pokud se chystáte cennou zásilku pojistit, určitě ji pošlete letadlem. Bude to totiž rychlejší, takže ušetříte za poštovné. Kdyby cestovala po zemi, museli byste platit pojistné na více dní.

5. Vysoká úroveň zabezpečení a nízká rizika krádeže a poškození

Na letištích jsou přísné kontroly a dalo by se říci, že se tam o balíky postarají lépe než nějaký pošťák, který balík hodí do dodávky a odveze.

Tak co? Přesvědčili jsme vás? Letecká doprava ROTH Cargo už na vás čeká.

Fotografie: Flickr – givingnot@rocketmail.com

Komentáře

Nahoru