INZERCE: Posilte své tělo přírodními doplňky

INZERCE: Posilte své tělo přírodními doplňky

Přichází podzim a s ním i ty deštivé mlhavé dny, kdy jsme všichni nachlazení. Není se čemu divit. Rýmu nebo kašel si v tomto období prodělá téměř každý. Uvědomujete si, kolem kolika takhle nemocných lidí denně projdete? Takže je velmi snadné se rovněž nakazit.

Proto byste měli zvýšit příjem vitamínů. Jistě znáte z reklam spoustu různých takových doplňků stravy, které jsou často dostupné ve velmi atraktivním balení – takoví Marťánci nebo Vibovit zaujmou i děti. Nicméně co kdybyste vsadili na přírodu? Medikamenty z přírodních složek jsou pro vaše tělo nejšetrnější.

Pojďme se podívat na dvě populární přírodní složky, které by vám mohly pomoci.

Chlorella

Většina lidí si pod tímto názvem nedokáže prakticky nic představit, takže dodejme, že se jedná o zelenou sladkovodní řasu, která se na Zemi vyskytuje asi 2 miliony let. U nás se s ní běžně nesetkáte, ale v dávných dobách ji jedli Aztékové a dnes se používá v orientální kuchyni.

Zelené rostliny, jako je i Chlorella, zajišťují důležitý proces doplňování vitamínů, minerálních látek, enzymů a dalších nezbytných složek, které tělo potřebuje pro správnou funkčnost. Proto by se vám mohla hodit.

Uvědomte si ovšem, že Chlorellu můžete sehnat v několika různých typech. Třeba u Zeleného života seženete jednu z těch kvalitnějších. Jejich Chlorella je pěstována za pomoci nejmodernějších technologií. Kvalita a čistota je vždy přísně kontrolována. Je uzpůsobena tak, abyste jí využili zhruba 80 %, přičemž samozřejmostí je stále konstantní obsah výživných látek bez ohledu na teplotu či sluneční záření během růstu. Oproti jiným druhům je navíc tato Chlorella příjemná i svou chutí a krásně zelenou barvou.

Chlorellu můžete konzumovat pohodlně ve formě tablet nebo šumivých tablet. Zároveň můžete vsadit rovnou na detoxikační balík, který ji kombinuje se zeleným ječmenem – další obdivuhodnou přírodní látku.

Zelený ječmen

Jak již bylo řečeno výše, zelené potraviny jsou pro tělo velmi důležité. A jistě si sami z názvu zeleného ječmene odvodíte, že se rovněž jedná o zelenou potravinu. Takže jde o rostlinu, která podporuje přirozenou detoxikaci těla a má vysoký obsah přírodních antioxidantů. To je přesně to, co vaše tělo potřebuje.

Ječmen patří mezi obilniny, které vznikly postupným vývojem divokých forem trávy. Úplně původně se snad objevil v západní Asii a severovýchodní Africe. My Češi si při vzpomínce na ječmen jistě vybavíme pivo. V určitém období historie ovšem ječmen sloužil dokonce jako platidlo.

Nám jde teď ale hlavně o to, že se jeho zelená část dá používat do výživových doplňků. Přišli na to v Asii, když Dr. Hagiwar hledal přírodní povzbuzovač, který by posílil jeho tělo a pomáhal mu udržet si zdraví. A našel ho právě v zeleném ječmenu. Mladé zelené části rostlin mají totiž zvýšený obsah vitamínů, provitamínů, antioxidantů či minerálů.

Zelený ječmen se pěstuje bez jakýchkoliv chemikálií. Když dosáhne výšky přibližně 20 – 25 cm, sbírá se a lisováním se z něj získává šťáva. A tuto šťávu pak konzumujete v podobě různých tablet, které pomáhají vašemu tělu správně fungovat a udržují vás ve zdraví.

Takže vzhůru do deštivých dní plných nemocí. Vy už se jich bát nemusíte, protože s Chlorellou a zeleným ječmenem bude vaše tělo dost silné na to, aby se jim postavilo.

Fotografie: Flickr - Daniel Kramer

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru