INZERCE: Posílejte letos originální novoročenky

INZERCE: Posílejte letos originální novoročenky

Určitě si říkáte, proč vás teď strašíme novým rokem, že? Ale vzpomeňte si na obchodní řetězce, které se vám snažily vnutit čokoládové anděly a čerty již v průběhu září. A mrkněte z okna. Slunečné dny už jsou pryč. Za okny je opravdový podzim – mlhavé a deštivé dny. Jasná známka toho, že se nám blíží zima, Vánoce a po nich nový rok.

A jak jistě víte, Vánoce a nový rok jsou ideálními příležitostmi, abychom všem známým připomněli, že existujeme. Přejeme si hezké svátky, hodně dárků a šťastný nový rok, přestože jsme se třeba několik let neviděli. Chceme si navzájem projevit přízeň a dokázat, že jsme na sebe nezapomněli.

Hromada z nás je ovlivněná tím, že žijeme v 21. století, a tak posílá přání pouze elektronickou formou. Ať už smskou, mailem nebo třeba jen přáním přes Facebook. Je to jednodušší a nepochybně levnější. Ovšem určitě si také dobře uvědomujete, že to nemá takové kouzlo jako papírová přání.

V některých případech je navíc papírová novoročenka nutná. Spousta firem bude nucena PF 2015 posílat v papírové podobě, přestože ví, že elektronicky by ušetřila. Jenže když ono se to elektronicky vážně nehodí.

S papírovými novoročenkami jsou ovšem daleko větší starosti. Kdo vám nějakou pěknou navrhne? Na jaký papír to bude nejlepší? Kde je vytisknete?

Nikdy nedosáhnete takových výsledků jako odborníci

Jestli se těchto starostí chcete zbavit, existuje tu řešení. Svěřte návrh a výrobu svých vizitek opravdovým odborníkům. Zkusit to můžete například na webu společnosti Kyoprint. Mají tam několik katalogů novoročenek, ze kterých si určitě vyberete. Věřte, že sami byste takhle elegantně vypadající PF stejně nenavrhli. A pokud vám žádné nevyhovuje nebo potřebujete, aby bylo ve firemním designu, odborníci z Kyoprint vám rádi pomohou a poskytnu individuální návrh.

No a když odsouhlasíte náhled, nic nebrání tomu, aby se novoročenky nechaly vytisknout. Novoroční přání od Kyoprintu jsou tisknuta několika výrobními technologiemi – slepotiskem, reliéfním tiskem, tvarovým výsekem, laserovou technologií a digitálním tiskem.

A do pěti dnů to pak máte doma. V ceně novoročenek jsou navíc i dopisní obálky, takže jste absolutně bez starostí.

Takže zkusíte to letos?

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru