Inzerce: Poker, fenomén dnešní doby

Zatím co před několika lety znalo poker jen menšina, případně o něm věděli jen okrajově, dnes tuto hru zná snad úplně každý. Zcela s klidným srdcem se dokonce dá říct, že jde o fenomén dnešní doby.

Stačilo jen pár roků, aby tato karetní hra zaplavila většinu heren, dostala se v nejrůznějších verzích na internet ve formě online hry nebo jen mezi kamarády do klubovny.  Pro některé je tato hra vzrušující adrenalinová zábava pro jiné zase možnost jak relaxovat. Jsou však i lidé, pro které je tato hra pravidelným příjmem.

Oblíbenost této hry je tak široká, že ji hrají všechny věkové kategorie a dokonce bez rozdílu pohlaví. Není tedy nic nezvyklého potkat na turnaji v pokeru i ženy.

Existuje mnoho variant této hry. Nejrozšířenější je Texas Hold’em Poker, který hrají miliony lidí ať v kasínech nebo na internetu. Pravidla Texas Hold’em Poker nejsou nijak obtížné. Pochopí je tedy během několika her úplně každý. I to je důvod, proč se tato verze velmi rychle rozšířila.

O tom jak oblíbená tato hra je vypovídá i to, že v současnosti existují již profesionální hráči, kteří se staly idoly nebo dokonce celebritami. Turnaje se pravidelně vysílají v televizi na sportovních kanálech a mohou se chlubit slušnou sledovaností.

Jestliže vás tato hra láká, ale máte strach, že jako absolutní nováček rychle přijdete o své peníze, stačí využít online turnajů, které jsou zdarma. Zde si snadno tuto hru vyzkoušíte případně, zlepšíte své dovednosti. V některých turnajích dokonce můžete i vyhrát reálné peníze aniž by vás to stálo ani korunu.

Mnoho nejrůznějších typů, rad i pravidla nejznámějších verzí naleznete na Jakhratpoker.cz. Tento portál se stane vašim průvodcem touto hrou.

Komentáře

Nahoru