Inzerce: Plovoucí dřevěné podlahy

Zdá se vám, že vaše podlaha není už to, co bývala? Tak je čas ji vyměnit za novou. Na trhu je obrovské množství druhů podlah. Liší se svým materiálem nebo i cenou.

Dřevěné podlahy jsou zde již od pradávna. V současnosti se opět vrací a zažívají velký boom. Výhodou dřevěných plovoucích podlah je, že se jedná o přírodní materiál. Dřevo je totiž materiál, který tzv. dýchá. Díky tomu bude vaše domácí prostředí ideální pro život. Dřevěné plovoucí podlahy jsou snadno opravitelné a to mnohem snadněji než si myslíte. Skvěle se čistí a je příjemná na dotek.

Z důvodu zvýšení kvality a zároveň i snížení ceny přešli výrobci na lepené třívrstvé podlahy. Tyto se nazývají jako dřevěné plovoucí podlahy. Je velkou výhodou jejich nekroucení a nepraskání při položení. Díky tvrdé horní vrstvě nedochází k poškrábání. Montáž plovoucích podlah zvládne takřka úplně každý. Díky tekuté gumě, kterou aplikujete do spár, můžete tyto podlahy použít i do kuchyní. Díky tomu zamezíte nejen zatečení vody, ale i snížení vrzání. Navíc podlaha se nelepí, pouze se položí na parozábranu.

Jedinou nevýhodou je, že z důvodu vysoké savosti není možné tyto podlahy použít například v koupelně nebo v zádveří.  Nic vám však nebrání je použít kdekoliv jinde uvnitř vašeho domu.

Jelikož výběr je opravdu velký je vhodné se obrátit na odborníky v oboru.  S výběrem kvalitní plovoucí podlahy vám poradí na adrese levnedrevenepodlahy.cz. Najdete si u nich tu pravou podlahu přímo pro vás. Pořiďte si tedy do svého domova novou podlahu, se kterou budete spokojeni. U spolecnosti levnedrevenepodlahy.cz budete mít jistotu výhodné ceny při vysoké kvalitě. Vaši novou podlahu si jistě zamilujete.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru