INZERCE: Plocha je vaší chloubou, starejte se o ni!

Je obecně známo, že vývojáři operačních systémů dosti zapomněli na oblíbené pozadí plochy. Uživatelům nabídli jenom hrstku tapet, s kterými si plochu moc neozdobíte. Navíc je jasné, že ne každý uživatel má na ploše „uklizeno“, proto je potřeba originální tapeta. 

Věřte, ale i dobře vybrané pozadí vaší plochy vás dokáže povzbudit k lepšímu pracovnímu výkonu či zpříjemnit den. A kde takovou kvalitní tapetu na plochu svého počítače sehnat?

HD tapety zdarma

Celkem povedený je web hdwallpapers.eu, kde můžete nalézt různé druhy originálních tapet na plochu. Výhodou tohoto webu je, že tapety jsou tematicky rozděleny, takže se v nich celkem dobře vyznáte. Naleznete zde proto abstraktní, herní, scifi nebo filmové tapety, které jsou přímo stvořeny pro to, aby zkrášlily vaši plochu. A to vše ještě v té nejlepší HD kvalitě, takže se nemusíte bát, že by tapeta byla nějakým způsobem neostrá.

5 nejlepších landscape tapet

Jste milovník krajinek a přenádherné přírody? Malebné scenérie s hučícími vodopády, krásné hory a údolí. To jsou ty nejoblíbenější motivy, které si většinou uživatelé dávají jako pozadí plochy.

l5 l4 l3 l2 l1

5 nejlepších scifi a 3D tapet

Někdo naopak na své ploše rád sleduje různé létající talíře nebo povedené 3D obrazy znázorňující různobarevné tvary.

s4 s5 s3 s2 s1

5 nejlepších abstraktních tapet

Na závěr je ještě dobré zmínit abstraktní tapety, které se také často používají. Abstraktní a 3D umění má něco společného. Co? Různobarevnost a zajímavost. I takovéto tapety se dají sehnat na hdwallpapers.eu!

a5 a4 a3 a2 a1

foto: https://www.hdwallpapers.eu/

 

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru